Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehetnék ilyen?

Hogyan lehetnék ilyen?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy hogyan érhetném el, hogy olyan csípőm legyen mint a képen szereplő hölgynek? Híznom kellene vagy edzeni? Mert sajnos lány létemre nagyon keskeny csípővel áldottak meg.

[link]



2018. jan. 2. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt azér szerintem eléggé befolyásolja a genetika. Bár ha elkezdesz edzeni, akkor valamennyit így is fog szélesedni (a feneked) és az fog látszódni előlről is valamennyire. Legalábbis nekem ismerősömmel volt már rá pl. és neten is látni egy-két fitnesses hölgyet.

Egyébként meg az edzés amúgy sem árt meg, nyugodtan kezd el.

2018. jan. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Youtube-on talaltam rá sok féle gyakorlatot. Megnéztem hogyan kell helyesen csinálni. 20 után már éreztem, hogy jó helyen fáj, így hát ezt mától minden nap csinálom. 1 hónap után pedig mar az eredménye is biztosan fog látszódni. Nagyon boldog lettem, hogy van még remény (:
2018. jan. 2. 22:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elején menni fog jó kaja nélkül is, viszont egy idő után ha fejlődni akarsz kénytelen leszek a kajádon is változtatni:)
2018. jan. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Photoshoppal
2018. jan. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!