Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jól van szét szedve az edzés?

Jól van szét szedve az edzés?

Figyelt kérdés

4hónapja nyár óta edzettm heti 4x, de most kissebb problemak miatt csak hetin2x tudok lejarni.tudom nem sok de nm tudok mit csinalni most 1 darabig:

1.edzés: bicepsz,mell,váll, has

2.edzés: hát, tricepsz, alkar, láb

Így osztottam szét minden izomcsoporta 2-3gyakorlat.. jól szedtem szet az edzeseket? Koszonom elore



2018. jan. 3. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha végig bírod csinálni,akkor így sem rossz. Viszont lehet,h amig heti 2x tudsz menni,többre mennél 2db teljes testes edzéssel,minden izomra egy alapgyakorlat,3-4-5 széria,ahogy bírod.Guggolás,evezés,fekvenyomás,vallbol vagy mellről nyomás,bicepsz állva,tricepsznyujtas,has+vádli.
2018. jan. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én a tricepszet és a bicepszet felcserélném, valamint a hasat otthon edzeném egy olyan napon amikor nem megyek le kb 10-15 perc.
2018. jan. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Eddz 2x teljes testeset,sokkal jobban jársz.A többi válaszoló hülyeséget ír
2018. jan. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Már mért lenne hülyeség?
2018. jan. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az osztottal is lehet szépen fejlődni .
2018. jan. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rendben! Koszonom szepen a valaszokat.. akkor marad az osztott.. :)
2018. jan. 3. 18:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Alap esetben is sokkal többet ér a teljes testes edzés,így meg,hogy csak 2 edzésre van idő,teljesen értelmetlen az osztott.Heti 2 osztottal semmit nem fogsz fejlődni
2018. jan. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Meg nem kell minden izomcsoportra 2-3 gyakorlat.Mellre elég fekvenyomás,lábra guggolás,hátra felhúzás+evezés,vállra mellről nyomás,bicepszre,tricepszre elég 1 gyakorlat
2018. jan. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha kevés időd van, akkor egyértelműen teljes testes edzést kellene csinálnod.
2018. jan. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben akkor kipróbalom a teljes testes edzest 😀
2018. jan. 6. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!