Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés meletti étrend?

Edzés meletti étrend?

Figyelt kérdés

Szeretném a segítségeteket kérni hogy milyen étrendet állitsak össze edzés mellé?

15vagyok 65kilo

Kezdő vagyok



2018. jan. 6. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha tömegelni szeretnél (már pedig gondolom azt), akkor lőjj be kb 2500kcalt, abból 2g/tskg legyen fehérje, tehát kb 120-140 között , a zsír legyen kb 65g. Így már megvan 1100 kcal, a maradék 1200kcal legyen ch, lehetőleg összetett (350g ch). Ha ennyitől nem hízol havi 2 kilót, akkor emelj kicsit a kalórián.

Hogy miből vidd be: csirkemell, marha, sertés, hal, rizs, barnarízs, zabpehely, tk kenyér akár, olajos magvak, sok zöldség.

Nézd meg minek mennyi a tápanyag értéke és úgy kitudod számolni, hogy mennyi kcalt fogyasztasz egy nap.

+ mielőtt fehérje port szeretnél venni: csak akkor vegyél, ha nincs meg az elegendő kalória/fehérje, de ha elnassolsz 100g földimogyorót olcsóbban kijössz, több kalóriával.:)

2018. jan. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Izmosodni szeretnék,izmokat növelni
2018. jan. 6. 17:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Tömegelés = izmosodás :D sovány izomzatot nem fogsz tudni felszedni, max az első két hónapba. Alapvetően fog zsír is felmenni, ezért írtam, hogy a legjobb, ha havi 2kg-t hízol kb, mert kevesebb az esély a több zsírra.
2018. jan. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!