Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy dolgozzam ki magam...

Hogy dolgozzam ki magam nyarra? (16/f)

Figyelt kérdés

16 eves fiu vagyok, jarok konditerembe mar 1 eve, de komolyabban csak szeptember ota foglalkozok vele. Mar kialakitottak egy korrekt izomtomeget, latszik rajtam hogy gyurok, de messze nem mondanam azt, hogy ki vagyok baxva. Sose voltam sovany, szalkas, mindig volt rajtam egy kicsi felesleg, csak az a balszerencsem, hogy a hasamra, meg a karomra megy a zsir java resze, igy pont a fontos testreszeimet fedi zsir. Igy peldaul a vallam es a bicepszem kozott zsiros vagyok, es nem ivelodnek ki szepen az izmaim. A hasamon levo zsireteg meg ugyan egyaltalan nem veszes, de szepen eltakarja a hasizmomat. Nyarra szeretnem leadni a zsir nagyreszet. Arra gondoltam h a napokban elkezdenek egy szenhidrat mentes dietat, viszont mellette szeretnek izmot is felpakolni magamra, mert abbol meg nincs eleg. Tudom h a 2 egyutt nagyon nehez, de szerintem ha szenhidratot szinte kizarom az etrendembol, es a feherjet felviszem, kreatin-kuran esek at nyarig 3-szor, akkor talan elerhetnem a celom. Kinek milyen tapasztalata van szalkasitassal

kapcsolatban, es mivel tudnam elosegiteni a "kipattintasomat"? Ha barki barmivel tud segiteni, az irjon!



2018. jan. 7. 15:43
 1/4 Lazy Lover ***** válasza:
65%
rendes edzés kaja pihenés
2018. jan. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kosz #1-es k**va sokat segitettel
2018. jan. 8. 00:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért, mit vártál?

Majd adunk neked egy csodagyógyszert, amit ha szedsz, akkor ,,ki leszel baxva"?

2018. jan. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3: edzesterv/kardio-sulyedzes arany/kaja aranyok/dietak es meg sorolhatnam
2018. jan. 28. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!