Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Futás. Miért esett vissza az...

Futás. Miért esett vissza az utóbbi időben rettenetesen a teljesítményem?

Figyelt kérdés
Nagyon lassú vagyok, minden futás után izomlázam és izomfájdalmam van napokig. Az időm a nyárhoz képest rosszabb, a szintet sem bírom már annyira. Mi lehet az oka? Heti 2-3x járok ki szaladni, egy-kettő aszfaltra (10-12 km, 100 m szint kb), egy hétvégi hosszú erdőre (15-18 km, 400-500 m szinttel). A nyáron 13 km erdei futás 650 szinttel 1:51 volt, 450 szinttel 1:28, most a 15 km 450 szinttel 2 óra alatt szaladom sétákkal és lihegéssel. Hol tüdőből,hol lábból nem bírom. Vajon hol rontom el? Kérdezzetek, ha még vmi infóra vagytok kíváncsiak :)

2018. jan. 8. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Etrend,pihenes,asvanyi anagok,vitaminok,stressz,idegrendszer,betegseg.. barmi lehet
2018. jan. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Asvanyokat gyanitok en is... Magnezium? Kalcium? Én ugy odzkodok etrendkiegeszitoket szedni, mert nagyon felek, hogy megnovelik az etvagyat.
2018. jan. 8. 22:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen lehet beteg vagy, ha rosszab vagy nem múlik el nézésd meg magad egy orvossal!
2018. jan. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tél van. Ennyi :-)
2018. jan. 9. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet még sok a 15 kilométer. Vedd vissza kicsit a távot és kezdd el újra növelni fokozatosan. És aludj sokat, lehetőleg ne idegeskedj. Nekem ez a kettő rontotta.
2018. jan. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kiegészítők nem növelik meg az étvágyat, nem tudom honnan szedted. :) (Igen, tudom, pár b vitaminról hallani ilyesmit, de ki van forgatva az egész. Nem fogja megnövelni az étvágyadat.)
2018. jan. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hu 9 perccel lassabb lettel, de nagy valtozas.
2018. febr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!