Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehet egy adott testrés...

Hogyan lehet egy adott testrészről izomból fogyni? (Lábamról)

Figyelt kérdés

Köszönöm,nem kell elkezdeni,hogy nem kéne ilyen hülye kérdéseket írnom,meg hogy ne legyek pipaszar lábú csirke stb.,mert én szeretnék egy picit vékonyabb lábakat,nem hajszál vekonyakat,csak egyszerűen tul izmosak és rovid a lábam igy nem nez ki jól (szerintem)

Szóval légyszi a kérdésre valaszoljatok,ha tudtok :)


2018. jan. 10. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Akkor ez nálad genetika..van akinek alapból vastagabb a combja, pedig nem kövér. Mint ahogy arról se tehetsz hogy rövid a lábad. Bár ez így szerencsétlen kombináció. Gondolom nem edzel direkt combra, ha zavar hogy vastag. Ezen kívül semmit nem tudsz tenni. Ha zsír lenne akkor se tudnál csak combról fogyni mert ugye helyi zsírégetés sincs.
2018. jan. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem igazán edzek lábra külön es mindenem alapból genetikabol vastag és izmos. Zsiregetessel nyilván valamennyit tudnék belőle faragni de azért akoris jócskán maradna.

És azért használom mert futok,stb.tehat ha nem edzek rá nem hiszem hogy csak ugy elvekonyodna.

2018. jan. 10. 20:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg szeretnél izomból fogyni, egészségkárosítás nélkül, akkor fokozatosan kellene az étrendedben bevitt energiát csökkenteni és utána azon a szinten maradni, hogy ne legyen elég energiája a testednek a jelenlegi izomzatod egészét megtartani.
2018. jan. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Ez hülyeség kedves utolsó. Ha edzed a lábad, akkor kicsit vegyél vissza a lábadra irányuló terhelésből, maradj ugyan azon a súlyon, vagy kicsit vegyél visszább, miközben a felsőtested fejlődik tovább. ennyi a megoldás.
2018. jan. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Pedig nem írt hülyeséget, éhezés nélkül a test bajosan fogja az edzés nélkül elért izomzatot leépíteni...

Én inkább megbékélnék a kinézetével, az a helyzet. Edzés nélkül nem lehet az a láb túl izmos, persze ízlések és pofonok (én sem szeretem a nagyon-nagyon izmos lábat, de a láb elég jól fejlődik edzés nélkül is, én is ismerek elég jó combokkal rendelkező embert, aki sose edzett semmire, csak él és munkába jár biciklivel. nincs mit tenni, amíg meg nem öregszik nagyon, sose lesz vékony combja, de ez nem is baj).

2018. jan. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És hogyha úgymond szalkasitok,keveset eszek, de csak felső testre edzek,akkor az izomveszteség(ami ugye azért mindenkeppen lesz valamennyi a zsir mellett) akkor a lábamról menne inkább le,mivel az az amit nem használok vagy ezt nem tudom ilyen módon befolyasolni?
2018. jan. 10. 23:48
 7/7 anonim ***** válasza:
A lábadból persze jóval több menne le, egy darabig.
2018. jan. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!