Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet csak 1 testrészről...

Lehet csak 1 testrészről fogyni, vagy úgy hogy nagyjából 1-ről többet máshonan meg kevesebbet?

Figyelt kérdés
Tudom idóiótának tűnik a kérdés, de már nem tudok mit csinálni, rossz az alaktom a felsőtestem már kilátszik a kulccsont az arcom meg olyan sovány mint egy múmiának, a comb meg olyan alul mint egy vágni való kocának. Ok hogy alacsony vagyok rövidebb is így jobban meglátszik, de még mindíg összeérnek, csak oda hízok. Mozgok rendszeresen, enni is szénhidrátmentesen eszek, de ha fogyok is csak mellből. Lehet ezen változtatni?
2012. dec. 19. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs helyi fogyás.


Üdv a klubban, neked is "szerencsés" körte alkatod van.


Kíváncsi vagyok. Megírnád, hogy hány centis a combod? És hogy milyen magassághoz, kilóhoz?

2012. dec. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez az, amin nem lehet változtatni. A genetikád dönti el, hogy honnan milyen mértékben ég a zsír.
2012. dec. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Torna minden mennyiségben a problémás részre,az segít de máshonnan is fog lemenni.
2012. dec. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!