Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Biztos nem lehet úgy fogyni,...

Biztos nem lehet úgy fogyni, hogy csak egy testrészről?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. 173cm és 55 kg. Nem vagyok kövér,sportolok. Van fenekem,.mellem is viszont a hasam nem tetszik. Mások szerint jo az ugy. De engem az a pici is zavar. Csak az a gond,hogy ha eddig fogytam mindig a fenekem lett kissebb meg a mellem és a lábaim is túl vékonyak lettek nekem.

2017. jan. 22. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. izmosodni azt lehet.
2017. jan. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Zsírleszívással lehet csak.
2017. jan. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha fogytál és fenékből fogytál az azt jelenti, hogy van háj a fenekeden... ami most még a korod miatt feszes, de 25-30 éves korodra meg fog ereszkedni... szóval ha elkezdenél sportolni ne ajd isten súlyzós edzeni, akkor a mostani husisan kerek fenekedből lehetne izmosan kerek feneked... és a has problémád is megoldódna... persze megfelelő étrenddel.
2017. jan. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!