Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fehérje és saját testsúlyos...

Fehérje és saját testsúlyos edzés?

Figyelt kérdés
Elkezdtem otthon saját testsúlyommal edzeni (fegyenc edzés). A kérdésem az lenne, hogy minden nap kell szedni fehérjét, függetlenül attól, hogy edzek az adott nap vagy sem? Edzés után tudom, hogy mindenképp kell, de olyan napokon is amikor nem edzek?

2018. jan. 13. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Fehérjére mindig szükség van. Ha szilárd kajából meg van, akkor nem kell kiegészítő
2018. jan. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
elég rendszertelenül étkezem. Ez főleg hétvégére igaz. Ezért gondoltam, hogy valamivel tartanom kellene a "normált".
2018. jan. 13. 17:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Fehérjét nem kell edzés után sem inni. Ha elég fehérjét eszel akkor semmikor sem "kell" főleg nem pihenőnapokon. Érdemes lenne odafigyelned a kajára mert az, ha néha így eszel, néha úgy, de fehérjét mindig iszol azért az nem rendes étrend. Szerintem a normált tojásból,húsból,túróbol stb kellene tartanod. És ha valamiért nem eszel elég fehérjét, akkor érdemes kiegészítőt.
2018. jan. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!