Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elkezdtem edzeni, mit hogyan...

Elkezdtem edzeni, mit hogyan csináljak, kicsit speciális eset vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szóval elkezdek(tem) megint edzeni, 18 éves vagyok, 185 centi (endomorf testalkatú, magas széles vállú és csípőjű vagyok, olyan macis :D ) és 85 kiló, tavaly 98 voltam, és hála a kick-box edzéseknek és az otthoni súlyzós edzéseknek (van kombinált gépünk) és a 90 napos diétának, lefogytam (nem jött vissza a súly). Szóval most szeretném lefogyni/eltüntetni azt a maradék kis pocakot is, úgy kb. még 5-7 kilót fogyni, de nem szeretnék visszamenni diétázni. Gondoltam elkezdem a fegyencedzést és a géppel az edzést újra (ha jobb idő lesz kint, mert fűtetlen teremben van). A fegyencet bent is tudom csinálni. A Heti edzésnél a következőre gondoltam :


Hétfőn volt Fekvő és Lábemelés nap ott 1-5 gyakorlatig mindent megcsináltam ami a könyvben benne van a középhaladónál. ​

Kedden normál edzés 17:30-21-ig,

Szerda húzódzkodás (itt nem tudom mit csináljak, mert a jobb alkarom hiányzik.. és hát azt ugye egy kézzel nem tudom.. itt szeretnék segítséget kérni)+guggolás,

Csütörtök pihenés

Péntek normál edzés 17:30-21:30 ig

Szombat fekvő kézenállásból (vagy valamit ott kitalálok, mint a húzódzkodásnál) és híd.

Vasárnap pihenés.


A fekvőket úgy szoktam hogy kipótolom a kezem ott könyvekkel és jól megy onnantól, csak a húzódzkodás meg az ilyen akrobatikusabb dolgokat nem tudom hogy pótolhatnám az edzésben, a kombinált géppel ha hátazok?


Étrendre meg úgy gondoltam hogy , délelőtt csak gyümölcs, délután meg kb. minden csak mértékkel.

Kenyérből csak a házit eszem teljes kiőrlésűt, magvakkal. Nem szoktam zsírosat enni.

Köszönöm hogy elolvastad :)

Ha tudtok valamiben segíteni nagyon megköszönném :)



2015. febr. 5. 16:42
 1/9 - palilaci - ***** válasza:
Normális étrend meg normális edzés. Ennyi a titok
2015. febr. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Amit leírtam, ez így kb. oké? :D
2015. febr. 5. 17:10
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem.

Fogyashoz kaloriadeficit kell ahhoz meg dieta.

2015. febr. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és zsírból->izom legyen?
2015. febr. 5. 18:04
 5/9 anonim ***** válasza:

Zsírból nem lesz izom. Semmi köze egymashoz.


A zsirt le kell dietazni aztan fel az izmot tömegnövelessel. Vagy forditva.

De egyszerre nem megy

2015. febr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azt a kutya mindenit :D


Sárga kapszulát olvasd el.

2015. febr. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

De bodybuilder-en Kareszt is felkereshetnéd, milyen tanácsokat tud adni, mert elég sok gyakorlathoz kell kar. A hátgyakorlatok pont ilyenek. Valami speckó gurtni, de sajna lövésem sincs.


A könyvet meg olvasd el.

2015. febr. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hol keressek , kit? :DD írsz egy üzenetet? :)
2015. febr. 6. 21:43
 9/9 - palilaci - ***** válasza:
[link] itt az edző válaszól és ott
2015. febr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!