Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izomnöveléshez tömegnövelő...

Izomnöveléshez tömegnövelő vagy fehérje?

Figyelt kérdés

Üdv. Nem vagyok járatos ebben a témában, próbáltam már utána olvasni a dolognak, de még mindig nem világos a számomra. Ha izmot szeretnék növelni akkor most tömegnövelőt érdemesebb szedni edzés mellé, vagy fehérjét? Hízásra sajnos hajlamos vagyok csak éppenséggel zsírban nem pedig izomban. Még esetleg ha tudtok ajánlani termékeket azt megköszönöm.

Értelmes válaszokat előre is köszi.



2018. jan. 16. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Étrend függő, ha jó a kajálosod egyik sem kell.
2018. jan. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megfelelő étrend.
2018. jan. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A legmarkánsabb különbség a fehérje és a tömegnövelő között az, hogy a tömegnövelőben van a fehérje mellett egy valag szénhidrát is. Hízékonyak számára nem javallott. Bár, ahogy azt már előttem leírták, minden étrend függő. Nem kötelező egyik sem, ha rendesen kajálsz. Illetve, a hízékonyság is orvosolható megfelelő étrenddel. Hogy mit értünk megfelelő étrend alatt, vagy hogy a tied jelenleg miért okoz hízást számodra az egyénspecifikus. Nem is térnék ki rá látatlanul.

Egy szó mint száz, ha mindenáron szeretnél szedni kiegészítőt akkor maradj a fehérjénél. Lényegében izomnöveléshez mást sem kell csinálni csak zabálni. Lásd, az erősembereket. Ugyan közel 2 mázsát nyomnak, mégis böszme nagy izomtömeggel bírnak. Az más kérdés, hogy azt zsír fedi. Na ők nem szednek ilyesmiket. Esetleg vitamint. Viszont esznek mint a disznó.

Zsírmentesen nem lehet hízni, a mértékén azonban lehet változtatni. A fehérjebevitel magas, a zsír és a szénhidrát pedig célfüggő.

2018. jan. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ráadásul a tömegnövelők nagy része diszacharidokkal van tele, ami meg csak zsírosít és nem tesz jót a hasnyálmirigynek sem.


"Ha izmot szeretnék növelni akkor most tömegnövelőt érdemesebb szedni edzés mellé, vagy fehérjét?"

Inkább úgy mondanám, hogy fehérjét és összetett szénhidrátokat


Az egyszerű cukrokat felejtsd el, pláne, hogy hízékony vagy.

2018. jan. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Veszel fehérjét meg megeszed anyád rakottkrumpliját minden nap és kész. Ha nem vagy keresőképes felesleges számolgatnod a kalóriát annyit eszel úgy is amennyit tudsz, max ha van kis diákmunkás pénzed vegyél csirkemellet vagy tojást és egyél naponta 4-5 db ot
2018. jan. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!