Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Erről az 5 napos tervről...

Erről az 5 napos tervről vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Erről a tervről mi a véleményetek? Megéri követni?

[link]


Köszönöm, Kellemes hétvégét nektek!



2018. jan. 20. 09:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem.

Inkább egy háromnaposat kövess; mell,hát/láb/váll,kar vagy hát,váll/láb/mell,kar

2018. jan. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha kezdőbb vagy ( 5 tisztességes év alatt) vagy tömve vagy koxal akkor fogsz tőle fejlődni.


Ha haladóbb vagy akkor inkább 3 napos teljes testes edzés lenne jobb nagyobb súllyal kisebb ismétléssel.

2018. jan. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Teljesen jó. Akiket én ismerek és eredmènyeket elértek mind hasonló tervet követnek, magamat is belértve.

Annyi még, hogy a gyakorlatokhoz nem kell 100%-ban ragaszkodni, ha te egy gyakorlatot jobban szeretsz/jobban érzed az adott izomra, nyugodtan kicserélheted a tervben lévővel.

2018. jan. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1 éve edzem. Akkor fejlődök ettől is?
2018. jan. 20. 10:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, fejlődnöd kell a heti három edzéstől, ha nem fejlődsz, akkor nem az edzések számát kell emelni, hanem elgondolkodni azon hogy; kaja, alvás rendben van-e és milyen hatékonysággal edzel? Ha tudod növelni a használt súlyokat, akkor fejlődsz!
2018. jan. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a vállat nem edzeném külön napon, hanem valamihez hozzá párosítanám. Jelenleg én is 4 napos bontottba vagyok, nem szeretek egy izmot heti 2x edzeni, de ha levan maradva egy izomcsoport akkor szóba szokott jönni, viszont olyankor kevesebb sorozattal.
2018. jan. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem 1 év edzés után ez jó lesz, nem vagy teljesen kezdő sem hogy sok legyen a heti 5, de messze vagy a haladó szinttől szóval még nem muszáj brutál nagy súlyokkal dolgoznod hogy fejlődj, ilyen izolációs gyakorlatoktól is tudsz fejlődni.
2018. jan. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Otos valaszt adó.

Félreertettuk egymast :)

A heti 5edzestol fejlodnek?

Túledzés nem lenne?

2018. jan. 20. 11:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Heti három elég lesz
2018. jan. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!