Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem jön a tömeg?

Miért nem jön a tömeg?

Figyelt kérdés
Az utóbbi több,mint fél évben elég sokat erősödtem.A fekvenyomás,ami döcögős,de pl.guggolásban,felhúzásban,mellről nyomásban és a kiegészítő gyakorlatokban pl.evezésben,bicepszezésben,tricepszben is sokat emeltem a súlyokon.De a testsúlyom nem akar nőni.Meg ha egy régebbi képpel összehasonlítom a formámat,nem látok sok változást.Még azt is megkérdőjelezem,hogy a mostani formám jobb e az 1 évvel ezelöttinél.Most legfeljebb szálkásabb vagyok egy kicsivel,mert pár hónapot szálkásítottam még tavasszal

#izom #edzés #Tölegnövelés
2018. jan. 21. 03:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán növelned kellene a kcal-t . Lehet most több kell belőle. Amúgy az normális ha nem jön annyira a tömeg , csak a kezdőknél megy egy ideig a fejlődés gyorsan . Esetleg még próbálj meg egy másik edzéstervet .
2018. jan. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sokkal többet kell enni.
2018. jan. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Szálkásabb vagy= vmi nincs rendben a kajával.

Rendesen írtad a kaja naplódat?Változott valami?Rendben van a fehérje,szénhidrát arány?

2018. jan. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3 mondtam,hogy tavasszal szálkásítottam,ami alatt megszabadultam valamennyi testzsírtól.

A tavaly ilyenkori testsúlyomhoz képest 2kg-val könnyebb vagyok.

De ha nem lenne rendben a kajám,tudnék erősödni?Guggolásban 7.5 kg-t,felhúzásban 10 kg-t emeltem július óta a súlyokon.Meg a fekvenyomáson kívül mindenben erősödtem,evezésben pl.15kg-t is emeltem a súlyon

2018. jan. 21. 12:48
 5/8 BlodDrunk ***** válasza:

Kaja!

Mást nem lehet rá írni,ha nem hízol kevés a kaja...

Ha meg hízol és nagyon romlik a forma akkor szarul edzel vagy keveset pihensz vagy a kajád nem jó..


Igazából natúrba nem olyan nagy kunszt az edzés,szóval ezt kizárnám nyílván progressziód van,mert írtad hogy emeltél is.


Szóval marad pihenés vagy a kaja..

2018. jan. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De lehetséges ez így,hogy szépen erősödök,de a tömeg nem jön,vagy még fogy is?

Napi 2600kcal körül eszek és 4-5 órákat alszok hétköznap

2018. jan. 22. 21:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Június óta 7 meg 10 kg úgy, hogy nem régóta edzel? Az lófax. Tömegelj csak szépen.
2018. jan. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
4 éve edzek
2018. jan. 24. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!