Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 79kg 183cm vagyok endomorf...

79kg 183cm vagyok endomorf alkat, könnyen hízok, vékony végtagok, széles, zsíros csípő. Mennyi szénhidrát menjen ha a tömeg a cél?

Figyelt kérdés
20F
2018. jan. 15. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
4-6-7 g kb lőjj be havi kb 1 kg hízást , a ch-t ki kell tapasztalni.
2018. jan. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És a tésztaféléket hanyagoljam? pl durumtészta. minél kevesebbet akarok zsírosodni.
2018. jan. 15. 18:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Hanyagold ha gondolod .
2018. jan. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem előbb szálkásítanod kellene , olyan 5 kg mínusz nem lenne rossz.
2018. jan. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Múltkor azt mondták ne szálkásítgassak, mert így sose lesz belőle semmi. Az a tervem, hogy febr végéig tömegezek, és onnantól ledobom a felesleget. Nem akarom baromi izmos lenni, csak egy kis alap izomtömeg, és aztán minnél kisebb testzsír. Csak jól akarok kinézni, semmi több. Egyébként 86kg-rol jöttem le 76ra fél év alatt, sulyzos edzés+diéta. Délután teszek föl képet.
2018. jan. 16. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!