Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelés 60kg?

Tömegnövelés 60kg?

Figyelt kérdés

Összeállítottam egy étrendet,igazából az edzéssel nincs gond egyátalán,minden alkalommal más izomcsoportokat edzek,kellő pihenés is megvan,már csak az étrendet kellene helyre rakni.



[link]


Itt az étrend,most állítottam össze. Vélemények?

Leírnátok kérlek,hogy nekem mennyire fehérjére,szénhidrátra,zsírra és kalóriára lenne szükségem a növekedéshez (nem zsírosodáshoz)és ,hogy ezen mit kellene,vagy kell e változtatni?



2017. dec. 24. 21:27
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Mellesleg az edzés utáni tömegnövelő az Jumbo Professional,amit edzés után egyből megiszok.
2017. dec. 24. 21:28
 2/17 anonim ***** válasza:

Ez brutál sok! Be fogsz hízni mint a disznó.

120-140 fehérje elég neked

Szénhidrátból pedig kezdj 250grammal. 4 hét múlva nézd meg mennyit változott a súlyod. 4 hetente 1-2 kiló között súlygyarapodás a jó. Ha ennél több akkor behízol hamar.

Az étkezésekhez kellene menjen zöldség a rostok miatt.

2017. dec. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Viszont akkor hol csökkentsem az adagokat? Nem nagyon értem igazából.
2017. dec. 24. 22:18
 4/17 anonim ***** válasza:
Magasnak is ki tudod szamolni. 2g/tskg feherje eleg. 5 g/tskg szenhidrat es kb 1 g/tskg zsir. Ha nem hizol noveld a szenhidratot, ha nagyon zsirosodsz csokkentsd. De alapvetoen biztos feljon egy kis zsir.
2017. dec. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Értem,viszont nem tudom kihozni úgy,hogy meglegyen a kalória mennyiség...igazából mennyi kalóriára lenne szükségem egy nap,hogy növekedjek ?
2017. dec. 25. 09:36
 6/17 anonim ***** válasza:

Az, hogy mennyire van szükséged sok mindentől függ, mivel van egy alap kalóriaigényed. Na ehhez már jön plusz 500kcal ha tömegelsz és még függ attól, hogy mit dolgozol, mennyit, ha iskolába jársz akkor pl tesin kell-e futni, ha igen mennyit, stb.. de én azt mondom, hogy indulj el olyan 2300 kalórián.

Nézd meg, hogy egy héten mennyi súly jön rád. Ha havi kb 2 jön, az jó, viszont ha több akkor valszeg sok lesz a ch, akkor azt vedd vissza.

Egyébként a fehérje elég 2g/tskg, zsírból 1g/tskg a többi legyen a ch.

2017. dec. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
De attól elhíznék,ha a fehérje mondjuk 120g helyett 140-150g lenne?
2017. dec. 25. 18:24
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem intenzív edzés mellett kell ennyi kalória is meg fehérje is bár az inkább attól függ h milyen sűrűn eddzel. Valami zöldséget kene belerakni vagy vitamin tabletta
2017. dec. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Zöldség van igazából minden csirkerizses étkezésnél,szedek mega daily one plust és mega glucosamine-t is naponta 2x. Az edzés pedig heti 3-4 alkalom 1,5-2óra
2017. dec. 25. 21:15
 10/17 A kérdező kommentje:
Átalakítottam kicsit,és most úgy jött ki,hogy 142g fehérje,és 300g szénhidrát,hogy kicsit jobban hasonlítson az elvártakhoz,50g zsír,viszont 2300kcal nem lesz kicsit kevés? mit gondoltok?
2017. dec. 25. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!