Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez az otthoni könnyed edzéster...

Ez az otthoni könnyed edzésterv mennyire hatékony?

Figyelt kérdés

Szóval egy 17 éves normál testalkatú srác vagyok, és elhatároztam, hogy kicsit gyúrok magamon.


Be sikerült szereznem egy ilyen csodagépet: [link]


Azt olvastam róla, hogy ez a legfőbb izomcsoportokat mind megmozgatja, egyből beleszerettem. Kezdésként úgy álltam neki bevezetni az edzést, hogy öt percet nyúzom ezt a gépet (kisebb adagokban, apránként) majd utána levezetésképp nyomok húsz fekvőt és húsz felülést.

Ezeket felváltva növelném hetente (páros héten +1 perc a gépen, páratlanon +10/+10 a levezetőkben).


Ezektől különösebb kockahasat nem várok, csak valami alapot a továbbiakhoz.


Ezt ha minden nap csinálom, az mennyire lehet hatékony izomnövelés szempontjából?

A testzsírszázalékom per pillanat 11-12% körül kering, nem szedek fehérjét, izomnövelőket, a diétázásra 100%-ban nem álltam rá, de erősen odafigyelek arra, hogy mit eszem és iszom.


Előre is köszi a válaszokat!



2018. jan. 24. 20:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Add el amint tudod és csinálj testes testes edzést súllyal.
2018. jan. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Annyira hatékony, mint egy golyóstoll.
2018. jan. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennél hasznosabb ha fekvőtámaszokat meg húzódzkodásokat csinálsz otthon
2018. jan. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha valamit 5 percen át folyamatosan tudsz csinálni, annak izomépítés szempontból semmi értelme nincs... ez a gép egy gagyi átbaxás...

Olvasd el szépen a sárga kapszula című ebookot, az ingyen van és 1000*hasznosabb mint ez a vacak.

2018. jan. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Azt hiszem félreértettél. Nem megy még öt percig, összesen csinálok 5 percet, egyperces adagokban. Annyira simán nem megy, az utolsó két percben már kerülget a remegés.

Ennyire haszontalan lenne? Azért szoktam utána érezni magamon, hogy az izmaim meg lettek dolgoztatva.

Az öt nehézségi szint közül a harmadikat használom.

2018. jan. 25. 14:57
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire haszontalan lenne?


Ja

2018. jan. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem teljesen haszontalan, mert mozogsz, aminek jótékony egészségügyi hatásai vannak. De ugyebár ez mindenféle gép meg eszköz nélkül is megoldható.

Izmot ellenben nem fogsz építeni így az biztos

2018. jan. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De ez így nem kerek. Ha valaki ellene, vagy mellette voksol, az legyen szíves írni épkézláb érveket, mert így elég üresek ezek a kijelentések.
2018. jan. 25. 20:04
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha az a kérdés, hogy izomnövelés szempontjából hatékony-e? Nem, mert nem biztosít megfelelő ellenállást.

Megmozgatni persze megmozgat, de egy séta is megmozgat vagy ha pingpongozol egyet a haveroddal, de izmosabb nem leszel

2018. jan. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Izmos attól leszel ha nyakadba veszel egy tárcsákkal megpakolt rudat és guggolsz vele vagy a fejed fölé nyomod
2018. jan. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!