Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan legyek izmosabb anélkül...

Hogyan legyek izmosabb anélkül hogy ártanék a szervezetemnek és aránylag gyorsan?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni hogy 16 éves fiú vagyok és szeretnék tanácsokat kérni hogy mivel tudom növelni az izomzatomat. Korábban csináltam már súlyzós edzeseket és evezek is meg járok fitness terembe úgyhogy inkább arra lennék kiváncsi hogy milyen fajta gyakorlatokkal. A válaszokat elöre is köszönöm.:))

2018. jan. 27. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Gyorsan? Koksszal. Ja de az árt. Akkor sehogy.

Eddz rendesen, kajálj rendesen, igyál sok vizet és aludj SOKAT. 16 éves vagyok, napi 9-10 órát jó lenne (hidd el, sokat jelent!). Én 20 éves vagyok, és még mindig 9-10 órát alszok, ha lehet.

2018. jan. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem az edzés a kulcs, hanem a kaja. 2g*ttg fehérje, 4g*ttg szénhidrát naponta az edzés mellé.
2018. jan. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Az edzest hogy mert enni eszek rendesen de inkabb a gyakorlatokra lennek kivancsi hogy a sok kaja sok alvas mellett milyen fajta gyakorlatokat csinaljak?
2018. jan. 27. 20:11
 4/5 anonim ***** válasza:
#2 a zsírt te sem ismered?
2018. jan. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Guggolás, fekvenyomás és felhúzás. Ha semmi mást nem csinálsz csak ezt a három gyakorlatot, és időről időre növelni tudod a használt súlyt, akkor sínen vagy
2018. jan. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!