Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek van értelme...

Szerintetek van értelme itthon edzegetni két egykezes súlyzóval?

Figyelt kérdés

Na szóval, kondiba most tényleg semmi időm elmenni. De régen edzettem teremben, szóval tisztában vagyok a gyakorlatokkal meg a kajával.

Most próbálok egészségesen étkezni, jelenleg diétázgatok,nem eszek ch-t vagy is csak nagyon minimálisat se cukrot. És igyekszem sok fehérjét bevinni a szervezetembe, naponta eszek csirkemellet, tojást stb.. Tudom a mennyiségen van a hangsúly, de most én nem tömegelek, csak diétázom kicsit.

Szerintetek van értelme súlyzóval bicepszre,tricepszre,vállra edzeni? Kb ezeket tudnám megedzeni + fekvőzök meg húzodckodok.

Van e így értelme ? :D Természetesen osztott edzés szerint.

17/f


2018. jan. 28. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenre eddz, mondjuk guggoláskor nem ártana nagyobb súly, de attól még edzhetsz rá, még súlyok nélkül is tudod edzeni valamelyest.


Egyél azért eleget, nem tudom, mennyi zsírt viszel be, de érdekes, amiket írtál a táplálkozásodról. Jók az ételek, nem arról van szó, de ha csirkemell és tojás megy, az még kevés. Valamiből kell energia (szálkásításkor is), a fehérje nem sokat ad, a tojás zsíros, de az sem elég, főleg, hogy soványabb fehérjeforrást is használsz.


Mindig van értelme edzeni, kivéve, ha nem tudsz rendesen enni és csak fokoznád a tested terheit az edzéssel, illetve ha beteg vagy.

2018. jan. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Még zöldségeket eszek, uborka , paradicsom, paprika, saláta nagy mennyiségbe megy.

Meg napi 2 szelet tk kenyér, ami olyan 20 g ch.És ha eszek még napi 100 g mogyorót?

2018. jan. 28. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!