Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek a sulit vagy a...

Szerintetek a sulit vagy a testepitest valasszam?

Figyelt kérdés
15 eves lány vagyok és elsős gimiben. Nagyon erdekel a testepites és gyakran eljarok edzeni és egy év+par hónap alatt eleg sokat fejlodtem. Bar miota gimibe jarok az az igazság hogy annyit tanulok hogy heti 3 ezdes a maximum amire van idom. Gimi előtt meg nyari szunetben kb minden nap jártam és akkor sokat fejlodtem kevés idő alatt. Szoval most azon gondolkozok hogy inkább nem tanulnak kitűnően és legalabb maradna idom eljárni tisztességesen edzeni és a jövőben talan meg versenyszeruen is vinnem mert ez az almom viszont a suli gatol benne.. mi a velemenyetek errol?:D
2018. jan. 28. 21:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Iskola.


Ha valamit el szeretnél érni, akkor benne vagy az implantátumozásban és a tesztoszteron szedésben is? Anélkül nehéz érvényesülni

2018. jan. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Aki középiskolában bele akar dögleni a tanulásba,az egyetemet úgysem fogja bírni
2018. jan. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
8. +9. valaszolo: jo igen igazatok van, eros kifejezés hogy 15 évesen nincs idom😅termeszetesen meg lehet oldani mert csak akarni kell. Belegondolva enis ismerek ilyen embereket hogy meg munka utan este is elmennek edzeni és majdnem minden nap:D csodalom is oket ezert. És tény hogy kemeny munka nelkul , meg anelkul hogy a szabadidomet áldozzam ra es a logasokat a haverokkal nem sokat fogok elerni ..
2018. jan. 29. 19:59
 14/14 A kérdező kommentje:
11-es.. hallod ugylatszik nem olvastad el azt ami a kérdés alá van irva.. 15 eves lány letemre tesztoszteront toljak? Ez meg viccnek is rossz😂. De az nem igaz hogy nem lehet nelkule ervenyesulni, nőknél meg pláne.
2018. jan. 29. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!