Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek ez jó tömegnövelő...

Szerintetek ez jó tömegnövelő 73kilósként?

Figyelt kérdés

Kalória: 3000kcal

Fehérje: 140g

Szénhidrát:320g

Zsír:60g


2018. febr. 1. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, de én napi 3000 kalóriától fogynék, annyit bringázok, valakinek viszont túl sok lenne. Ezt ki kell tapasztalni. Ha nem növekedsz tőle akkor növeld a ch-t, ha nagyon zsírosodsz akkor meg csökkentsd
2018. febr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jól hangzik, persze lásd amit az első írt. A zsír lehet kicsit több is, ha az jobban esik, de biztos van, aki jól bírja az ilyen száraz étkezést, a minimumot pedig végülis megüti.
2018. febr. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én ugyanezt írtam ki szó szerint 80 kilóra és azt mondták sok a kalória.
2018. febr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor elvagy tévedve mert ez úgy kivan számolva mint a huzat 3as
2018. febr. 1. 18:47
 5/10 anonim ***** válasza:
#3: Magukból vagy a nagy átlagból indultak ki, ami baj. Van 70 kiló alatti vékonyka srác, akinek 3000 kcal súlytartó szint s még csak nem is nagyon aktív. Mi lenne, ha izmos lenne, edzene, kemény fizikai munkás lenne vagy naponta futna 20 km-t? S van, aki 40-et fut. Oké, hogy nem ő a statisztikai átlag, de a kérdező is egyedi. A korrekt válasz az, hogy ki kell tapasztalni a kalóriamennyiséget.
2018. febr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ki van számolva mint a huzat, csak nem mindegy hány g szénhidráttal számolsz... mert én endomorf alkat vagyok, szóval nekem a 320g CH az 4g.
2018. febr. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

vagy te mán egy endomorf te utolsó :)

Viccet félre téve, az embereket nem lehet besorolni 3 nyavalyás "alkatba". Annyira összetett a felépitése minden embernek, annyi minden számit, hogy hülyeség már csak belegondolni is, hogy ki milyen genetikával született, nem gondolkodunk rajta csak dolgozunk azzal amink van azt kész.

Kérdező lehet jó, de lehet rossz, kezdd el ezt, figyeld a mérleget, havi 1kg-nál több ne menjen de kevesebb se, és egy fontos dolog, ha nem erősödsz akkor gebäsz van,naturálon erősödni kell ahhoz, hogy izmos legyél, nem vagyunk telenyomva koxxal, igy megint csak azt mondom, azzal dolgozunk ami van. Hajrá

2018. febr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem ez 560+1280+540 kcalra jön ki, azaz 2380 kcal, elég messze van a 3000től.
2018. febr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 ja ez érdekes
2018. febr. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy elégetsz e 3000 kcal-t egy nap alatt vagy nem. Ez független attól, hogy mennyit írsz oda. Az számít, hogy neked mennyi kell. Nincs konkrét étrend ami jó 73 kilósan mindenkinek.
2018. febr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!