Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi izmot tudok felszedni...

GálG kérdése:

Mennyi izmot tudok felszedni nyárig heti 3-4 súlyzós edzéssel?

Figyelt kérdés
Most kedtem de nem azért hogy feladjam tényleg érdekel eddig inkább labdás sportok álltaok közel hozzám de most átálltam a kondizásra, szeretném tudni hogy mikre figyeljek oda leginkább és hogyan lehet a leghatékonyabb az edzésem
2018. febr. 4. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Termesztés körülmények között szinte semmit. Legalábbis senki nem fogja mondani, hogy edzel e. Olyan egy-másfél év után fogják látni az emberek rajtad.

Szóval egyáltalán nem fogsz jól kinézni nyárra.

2018. febr. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nyárig? 2kg izmot kb
2018. febr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Átmozgató edzés 2-3 hónap. Legyen kettő. Akkor már április van. Onnan még júniusig felszedhetsz 2 kiló izmot, ha nagyon klappol minden.
2018. febr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Étrendkiegészítővel se tudok belőle többet kihozni?
2018. febr. 4. 21:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, egyszerűen a test természetes körülmények között nem képes rá.
2018. febr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az 1-2 év csak a túlsúlyosaknál reális. Én dagadtként kezdtem a kondit, 2 évig lóf_sz sem látszott. De nem adtam fel, hittem, hogy bizony nő a zsír alatt az izom és hobbinak sem utolsó. Nőtt is. Aztán lefogytam, kondi mellett. Ma konkrétan kidobó vagyok.

De ha egy 60 kilós gyerek kezd intenzíven gyurmázni, az bizony pár hónap alatt is jól látható lesz.


Kérdező, azt viszont ne felejtsd el, hogy ha most súlyzózol pár hónapig, csak nyárra, az a kicsi télen eltűnik, mert ami nem kell, lebontja a szervezet, vagyis ha nem használod az izmot, úgy gondolja, hogy nincs rá szükséged. Neki van igaza.


Szerintem nincs értelme 3 hónapozni, éppen elkezdenél fejlődni, aztán télre abbahagyod? Ha igen, az nagyon gyerekes feltűnési viszketegség. De te tudod, kezdd el. Lehet rákapsz és hóesésben is menni fogsz, mint én. 2 hét kimarad, már úgy érzem, össze vagyok szakadva (150 kg). :D

2018. febr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Az étrend kiegészítők is csak kaják.

Az ajzószerek már mások.

Két főbb ilyen van a koksz és a növi.

Egyik jobb mint a másik. Válogass!


A koksz mint tesztoszteron melegizáló a legolcsóbb és a lekdeveltebb a mai lusta, türelmetlen (alltalában farok méret beli problémákkal is küszködő és ennek kompenzálására miatt használó) kis fiúk körben annak ellenére, hogy leginkább testépítő bajnokok, erősember él sportolók és férfi hormon bajos embereknek van értelme használni.

Ebből is van az órális és a szuri fajta.

A tablettás 2-3 kúra után új vesével is gazdagítja a használóját a kedvezőbbnél kedvezőbb androgen hatások mellett.

A szuris még jobb. Főleg annak aki segbe szereti, hm. Ugyanis itt kevesebb az esélye, hogy eret találsz és ha vágni kellene... a foltozott segged nem látja bárki.

A kis hegyes nőies mell a tejzés és a többi finomság pedig főként a kezdő tudatlan kokszosokat veszélyezteti.

Mindkettőre igaz és beválthat az ami egyenként váltózo, hogy nem csak kúrák után nem áll fel, hanem elképzelhető, hogy többet sosem fog ilyen külső segítség nélkül. De én neki is van jó oldala legálisan kapod majd a doktor bácsitól.


A növekedési hormon már egy fokkal kényelmesebb. Ott mindened nő! Füled, orrod, gyomrod, szíved. Oldalról még terhes nő és sör has benyomását is keltheti. Annyira nem amorf szinten éppen, mintha szintolguy lennél, de fog az látszani. Ja és ha van egy rákos sejted a szervezetedben az is szépen fog burjánzni benned.


Ha van egy jó orvosod és testépítésből elsz akkor elkerülhetetlen ezeket igénybe venni. Ha viszont egy kis senki vagy és az is leszel mindig ebben a sportban akkor tanulj a sok testképzavaros majom hibáiból és élj tovább egészségesebben. Fogd be a szád, ne nyárra akarjál valahogy kinézni csajozni, hanem ez legyen az életed hobbija. Oda figyelsz a kajára edzel kitartással évekig és fogsz magadnak tetszeni. Persze biztos le fog hangolni, az hogy a koksz már magában edzés nélkül is jobban hozza az izmot másnál, de olyankor jusson eszedbe az amiket írtam. Van annak is éppen arányolda.

Az sem baj ha nem sikerül és abba hagyod. Menjel vissza focizni akkor, nem való ez mindenkinek!

Nem az izomoktól és annak méretétől lesz valaki az emberből.

2018. febr. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%-os igazat szól, én ezt nem akartam leírni, de végül is jó, hogy valaki megtette.
2018. febr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7 bírom mikor az olyan emberek osztják az észt, akiknek csak elméletben van egy aprócska kis infójuk a kokszolásról. Azt is a neten olvasta egy nevenincs oldalon
2018. febr. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!