Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kocka hasat szeretnék de...

Kocka hasat szeretnék de olvastam hogy az étrend is számít de nálunk csak moslék menza van amit nem én válogatok akkor hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Hát a fenti dolgok vannak a menzárol nem tudok kikerülni és nem lehet ott választani mit kérsz ráadásul nagyon rossz is...

2018. febr. 4. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Főzz magadra, én is azt csinálom. Menzás szeméttel nem lesz kockahasad. Ha nincs konyha a koleszban, vegyél egy crockpotot és elektromos grillsütőt, feltéve hogy komolyan gondolod.
2018. febr. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem koleszos vagyok a szüleimmel élek otthon és ők furán néznének rám ha elkezdenék főzni ráadásul nem vagyok valami mesterszakács
2018. febr. 5. 10:26
 3/5 anonim válasza:
Attol fugg hany eves vagy, illetve hogy milyen tipusu. Valaki minden szart megeszik , gondolok itt chipsre csoki minden, es meg is kockas hasa van.Ha konnyen hizo vagy es fiatal, velemenyem szerint akkor se problema az az egyszeri "rossz" minosegu etkezes naponta, de figyelj a tobbi etkezesed feherje bevitelere es termeszetesen az edzesre. Ketnaponta bovel eleg, hagyni is kell oket pihenni;)
2018. febr. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor milyen menzáról nem tudsz kikerülni?
2018. febr. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

És pontosan milyen ételeket egyek hogy fehérje dúsak legyenek egyébként 15 vagyok és nehezen hízó de izmok azok egyáltalán nem tudnak "növekedni"

a menzárol nem tudok kikerülni mert akkor nem nagyon eszek semmit és igaz nagyon sokat tudok enni akár KFC-ben is de semmit nem hízok (nem is akarok) szóval ha kikerülök a menzárol akkor nem eszek max szenyot minden nap

2018. febr. 6. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!