Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy teljesen kezdő aki elhízot...

Egy teljesen kezdő aki elhízott, mennyi izmot tud építeni 7 hónap alatt? Emellet mennyi zsírt lehet leadni átlagosan? Az első hónapban heti 4 edzés, utána heti5-6. Ebből 3 súlyzós,2-3 kardió edzés.

Figyelt kérdés
Cukorbetegség miatt diéta betartva, az erő folyamatosan növekszik. Szigorúbb a diéta mint amit az orvos előír. Viszont a zsírvesztés, és az izomnövekedés is tizedszázalékokban jelentkezett. Mi érdemes megpróbálni, orvossal megnézetni?
2018. febr. 8. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem sokat!
2018. febr. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyen egészségkárosodás mellett az izmosodás harmadlagos cél.Az első az egészséges testzsírszázalék elérése.A második a paleo közeli táplálkozás megtanulása,főleg a ch helyett zsír téma.A fejlődésre majd akkor gondolj ha már minimalizáltad a kárt.
2018. febr. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A paleo diétát teljesen ellenzi a doki. A cukorbetegség miatt a diétát évek óta tartom, csak most edzések mellett még szigorúbban veszem, mert fogyni szeretnék. Viszont ennyi idő alatt mások lefogynak kényelmesen, itt meg nem látom az eredmény, csak az erő növekedésében.
2018. febr. 8. 12:50
 4/6 A kérdező kommentje:
A testzsírszázalék az amit vártam, hogy változik. De jó fél év alatt 0.4%-ot csökkent a testzsír. Nem csökken a testsúly sem.
2018. febr. 8. 12:53
 5/6 anonim ***** válasza:

www.plusszminuszszaz.blog.hu


Egy 200-220 kilós srác kezdett el nagyon komolyan életmódot váltani. Most 150-160 kiló körül van, de spartan versenyre nevezett. Már most akkora karja van, mint egy vizeskanna. Heti kb. 1 kilót fogy, de fontosabb, hogy közben a testösszetétele is átalakul. Megy a zsír, épül az izom.


Ő mondjuk tényleg eköré szervezte az életét.

2018. febr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kardiózz éhgyomorra. Felkelsz reggel és mész. 1 órát kocogsz. Minden áldott nap.


Én egyik nyár alatt fogytam 6kilót, naponta 2x 1 órát futottam a diéta mellé. Reggel éhgyomorra, meg este amikor már nem volt olyan tikkasztó hőség.

2018. febr. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!