Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítés kevés hús mellett...

Testépítés kevés hús mellett mennyire lehetséges?

Figyelt kérdés
minap olvastam,hogy nem egészséges a sok hús fogyasztása az emberi szervezetre, de szeretnék izmot is építeni valahogy. Mit javasoltok egyek sok babot,hüvelyest,magokat? értelmes válaszokat várok.

2018. febr. 12. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
2018. febr. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nyilván lassabb lesz a fejlődés,én is edzek de sajnos keveset eszek munkám miatt,fejlődok de csak nagyon lassan! Nem baj,ráérek ! ;)
2018. febr. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy lehetséges. A testednek oly mindegy még az is, hogy növényből vagy állatból jön ugyanaz az aminosav, de csak mert kevés húst eszel, még ehetsz akármennyi komplett állati fehérjét, úgyhogy nem értem, mire gondolsz, miért kéne pont hús... Tojás, sajt, túró... Vannak lehetőségek.
2018. febr. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon is lehetseges, meg tojas, tejtermek nelkul is, es nem is lesz lassabb az eredmeny.
2018. febr. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
gondolom sok hüvelyes(bab,lencse,borso,zab,turo) t kellene akkor ennem ugye? jól gondolom?
2018. febr. 12. 15:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Fehérjét kell enned, megfelelő aminosavprofillal. Én pl. (bár én nem testépítek, de fehérje nekem is ugyanúgy kell, mint más embernek) sem húst, sem hüvelyeseket nem szoktam enni, de a fehérjebevitelem köszöni, megvan, főleg értékes állati fehérjeforrásból, de a növények is besegítenek.
2018. febr. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem csak hüvelyesekből (mégha első látásra adná magát is a dolog).

Nézz utána a fehérje komplettálásnak.

Gabonafélék, olajos magvak, hüvelyesek, zöldségek, mindből kell fogyasztanod ha vegánkodni akarsz. Ha csak vega, akkor túró/cottage cheese, tojás, sajt mértékkel nagyon jó szolgálatot tesz.

2018. febr. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!