Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy kezdjek el edzeni?

Hogy kezdjek el edzeni?

Figyelt kérdés
Sokan mondták hogy kezdjek el edzeni mert jól állna nekem. Sok haverom is edz. Én is el szeretném kezdeni. Hogy táplálkozzak? Mit? Hogy kezdjem el? Étrendkiegészítő szükséges? 14 éves F vagyok.

2018. febr. 12. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Táplálkozás : Kalótiapluszba kell lenned ,

Edzés: teljes testedzés

Étrendkiegészítő nem szükséges, max vitaminok!

Ezekről bővebben a googleba olvashatsz, ha beítod: tömegnövelő étrend, kezdő edzésterv.

2018. febr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

14 évesen még fiatal vagy, hogy szedj bármi féle táplálék

kiegészítőt, ahogy az előttem szóló írta max: vitaminok!

kalória pluszba legyél, kell egy tömegnövelő étrend amit szigorúan be kell tartanod! és sok súlyzós edzés.

Ma már az interneten nagyon sok féle tömegnövelő étrendet lehet találni, csak ez nem lesz olcsó mulatság, és kitartás kell, meg akarat.

ne add fel, ha nem fogod látni a fejlődést 2 hónap alatt. kell minimum 1-2 év mire valami látszódni fog.

de nyilván ez genetika is, hogy kinek, mi.

4 éve edzek én.

2018. febr. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!