Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

Segitetek? Koszii

Lany/24eves/57kg/170magas.

Az a tipus vagyok akinek inkabb a fenekere es a felsocombjara rakodik le tobb zsir. A hasamon keves zsir van. szerernem ha a zsir "lemenne rollam".(tudom ha kardiozom akkor a zsir mindenhonnan megy.)

de nem tudom ,hogyan csinaljam ,h megse legyek puttyedt seggu.

febr. 13. 17:42  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Csinálj teljes testes edzéseket heti 3szor. Ebbe tartozzon bele a guggolás súllyal. Így jó lesz hidd el.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont febr. 13. 17:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

es ettol szted a zsirom eltunik??

kaloriaminuszba akarok lenni

# 2/6Időpont febr. 13. 18:57 Privát üzenet
Legyel nagyon kicsi kaloriaminuszba es hatha megy le zsir mikozbe fejlodik a feneked, ha nem megy, akkor eloszor dietazol aztan lassan tomeget novelsz.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont febr. 13. 20:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

dietazom es edzem ? vagy dieta es kardio?

# 4/6Időpont febr. 13. 20:36 Privát üzenet
En sulyzos edzes, dieta, kardiozok. Csak talald el a kajadat hogy kicsi legyen a kaloriaminusz.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont febr. 13. 21:06 Privát üzenet
A súlyzós edzés a diéta és a kardió mehet együtt egyik se zárja ki a másikat..a súlyzós edzéstől megfelelően formás leszel ha fogysz. Anélkül csak egy kiéheztetett gebének néznél ki, soványnak. Mind a 3 fontos

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont febr. 13. 22:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valaki segitene? Elore koszii es csak okos hozzaszolasokat
Fontos segi*setek Segitetek?
Egy 60 kgos lanynak pl hany kaloriara van szuksege ha tomegel? Legyszi ne makrokat irjatok. Csak kaloriat. Koszii
3 honapja edzem. Lany vagyok (22). Kellene valtsak osztott edzesre? Ha igen hogy s mint? Koszii
Korábban testedzéssel foglalkoztam hobbi szinten. (Kb 1 évet) Most fél év kihagyás után szeretném újra kezdeni. Sajnos az étrendet hellyel közzel tudom betartani csak. A többi...
Hízni szeretnék, es erre szeretnék kérni tippeket. Segitetek? 172 cm vagyok, es kb 50-53 kg. Es ha híztam, utána akarok egy kicsit rá gyurni, Segiitsetek legyszi

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!