Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért látom magam ugyan olyan...

Miért látom magam ugyan olyan kövérnek és csúnyának mint konditerem előtt?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron elkezdtem konditerembe járni. Elsődleges célom az volt, hogy a plusz kilókat leadjam. Ez össze is jött és júniustól szeptemberig 12 kg leadtam. Ezzel párhuzamosan izmot is szedtem fel (mert nem csak kardióztam, hanem súlyzós edzéseket is végeztem). Mikor belenézek a tükörbe ugyan olyan kis kövér nulla izommal rendelkező férfinak látom magam. Hiába mondják másik, hogy látszik a változás (fogyás és izom terén) én nem látom!

#f2f2
2018. febr. 14. 00:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Kuldjel képet majd mi ha mondjuk jobb lesz neked.
2018. febr. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Haverkodj össze a szabócentivel meg a havi izomkerület ės derék méréssel az nem hazudik.Ha pedig az a valós bajod hogy mindened szépen megnőtt fejlődõtt csak a farkad maradt ugyanolyan kicsi mint volt az sajnos nem a testépítés kategória.
2018. febr. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, én is így látom magam :)
2018. febr. 14. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én pedig 1,5 év edzés után is ugyanannyira vékonynak látom magam, pedig 15 kg jött fel rám... Sajnos nincs "előtte" képem, így nehéz viszonyítanom, de ismerősök szerint látványos a változás.
2018. febr. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!