Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy egyenes hosszú rúd és egy...

Egy egyenes hosszú rúd és egy francia rúd elég az otthoni edzéshez?

Figyelt kérdés
Egykezesek nélkülözhetőek?Sajnos a szerelhetők egy idő után méretükből adódóan zavaróak lesznek.Inkább plusz súlytárcsára szeretnék beruházni,mint egykezesekre.Csak rúddal is eredményesen lehet edzeni?
2018. febr. 17. 11:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Annyi súlytárcsám viszont van amivel tudok egykezes fűrészelést csinálni,mert egykezes rúdam van.8*5 kiló + 2*1,25 + 2*2,5
2018. febr. 17. 11:15
 2/3 iron_man664 válasza:
Attól függ, hogy mit értesz edzés alatt. Sok olyan gyakorlat van ugyanis, amelyekhez például csigára van szükség és nem rudakra. Gondolj a hátazásra, egy fűrészelés nem lesz elég önmagában. De például fekve nyomásnál sem ártana ha nem csak rúddal, hanem olykor egykezes súlyzókkal csinálnád, mert a jellegükből adódóan (nincsenek összekötve) jobban le tudod engedni őket a tested mellé, így nagyobb a súlyzók és a karod által megtett út, vagyis többet dolgozik az izom. Minden esetre kezdetnek nem rossz, de lehet hogy jobban járnál azzal, ha havonta vennél kondibérletet, hiszen ott minden létező gépet megtalálsz, és tudod őket gyűrni kedvedre.
2018. febr. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak az a baj,hogy egyetemista vagyok sok oraval es igazabol semmi idom nincs lejarni este 4-5-ig,akkor meg mar szinte az összes tele van.Ezert kezdtem el itthon edzeni.En ugy hallottam,hogy szabadsullyal is siman le lehet edzeni minden izomcsoportot.
2018. febr. 19. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!