Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásítás után, ha belekezde...

Szálkásítás után, ha belekezdek a tömegelésbe nem fog a zsír is egyből "visszajönni"?

Figyelt kérdés
Mielőtt elkezdek tömegelni le kelll mennem testzsírban.
2018. febr. 17. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem fog. Emellett amúgy sem kell sokkal több kcalt enned, mint szintentartásnál. Tapasztalj ki annyit, hogy havi 2kg jöjjön rád kb.
2018. febr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Havi 2kg na... Maximum ha levagasra készülsz a malacokkal. Egynél több ne jöjjön, max az első két hónapban. Max egy kg izom ha jön (ugyse fog), többi pedig zsír. Enis beleestem ezekbe a hibákba, volt hogy egy honap alatt alig erosodtem és +3kg. Aztán meg amikor igazából jött az erő már alapból zsíros voltam ekkor pedig (fel év után kb) havi 0.5kg plusz jött, semmi több. 98rol szalkasitok, egy év edzea után ha érdekel. Mellesleg az lehetséges, hogy zsírosan nagyobb erőben vagy és az izom is jobban jön, DE, ha hirtelen szeded fel a zsirt és az izmot is, szarra fogsz repedni, mivel a bőröd nem fog bírni nyúlni. Én több hónapig nem bicepszeztem, mert egy lila csík kezdett lenni a kezem. Ezis megegy ok arra, hogy ne hizz be!
2018. febr. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!