Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Otthoni edzőteremnek súlyzós...

Otthoni edzőteremnek súlyzós alapgyakorlatokhoz szerintetek ez jó összeállítás?

Figyelt kérdés

Állítható fekpad: Force Now! WGL-2116 44,000 Ft

[link]


Bordásfal: Spwd01B 195x80 18,900 Ft

[link]


Tolózkodó: bordásfali 13,900 Ft

[link]


Huzódzkodó: CAPITAL SPORTS DOMINANT 25,000 Ft

Ft [link]


Egykezes súlyzószett (gumis): Samel 30kg x (2 pár) 10000x2 Ft

[link]


Összesen kb 122,000 Ft


2018. febr. 21. 23:23
 1/8 anonim ***** válasza:
2018. febr. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ott a pont az elsőnél. Keret nélkül nincsenek alapgyakorlatok. A keret mellé mehet az állíthatós pad.

Ehhez nem árt egy rúd, ahhoz tárcsák.

Ezek, illetve az egykezes szett már döfi.

A tolódzkodás simán helyettesíthető.

2018. febr. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nekem nem jelent meg sajnos az első linkje,így ahhoz nem tudok hozzászólni,de egész jó lesz,ha ezeket veszed kérdező.Mondjuk biztos még lesz olyan,aki kiegészíti.
2018. febr. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ez volt az első,remélem már így jó.Nagyon jó cucc ennyiért , nekem is ilyen van!

2018. febr. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát! Ment a zöld.


Igen teljesen igaz, egy erőkeret mindenféleképpen kellene és mellé még természetesen rúd is. 1#-4#-es válaszolótól kérdezném, hogy neked elég 90 centi széles rúd a húzódzkodáshoz? Mert az amit én néztem 1,25 méter széles. És mellesleg mennyire stabil a keret? Nem dülöngél?


Továbbá Megafit-et felhívtam, kérésemre elmondták, hogy nem állítható az ülése a kinézett padnak így m-tech ESB-67 lesz helyette ami csak 40,000 Ft.

[link]


Meg még ha valaki tudna egy jó súlyzó+rúd szettet ajánlani annak nagyon hálás lennék. Spartan 50 kilós szettet néztem de ez műanyag súlyokkal van ami elég ócska kinézetet ad neki. Jobb lenne gumiból, tartósság miatt is.


[link]

2018. febr. 23. 00:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem a húzódzkodó miatt vettem a keretet :D Az nem is túl jó rajta, mert kicsit vékony, de azt 10 ezerért tudsz venni jófogáson,szóval csak ezért ne nézd le ezt a keretet. Egyébként masszív, 350 kg-ig terhelhető papíron, de olvastam róla egy tesztet ahol felpakolták 250 kilóval és teljesen masszív volt.Mondjuk egyikünk se fog ennyivel guggolni vagy fekvenyomni, szóval bőven elég lesz ez :D Én meg vagyok vele elégedve.180 centi vagyok és nekem tökéletes ez a méret szélességre.Persze nem edzőtermi kivitel, de hobbi szinten otthon nem kell ennél jobb.Meg legalább nem marad rajtad a súly,ha egyedül edzesz.Már párszor megmentett fekvenyomásnál a biztonsági keret :D Én bátran tudom ajánlani.Ingyen szállítják és kb fél óra alatt összetudod szerelni.Bordásfal egyébként tök felesleges, egy plafonra szerelhető húzódzkodó bőven elég.Azon tudsz lábemelést csinálni meg húzódzkodni értelemszerűen.Helyedben egyébként fém súlytárcsákat vennék,nem ilyen cementes hülyeségeket.
2018. febr. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


Itt találsz jó kis padokat.20-25 ezerért már vannak 250 kg teherbírásúak.


[link]


Súlyzórúd + súly-t szerintem jófogáson érdemes nézned.A vágott súlytárcsák elég olcsók és bőven megteszi.

2018. febr. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

-Erokeret+gimnasztikai gyuru, azon tudsz huzodzkodni, tolodzkodni, meg igazabol az egesz eleted vegeig valami ujat probalni.

-Padot kb csak akkor vennek, ha nagyon nagy hangsulyt akarnek helyezni fekvenyomasra, egyebkent floor press-et csinalnek +mellrol nyomnek allva +tolodzkodnek sullyal,

-Bordasfalat te tudod, hogy neked specifikusan mennyire van ra szukseged.

-Egykezes sulyzobol egy is eleg igazabol.

2018. febr. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!