Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A lábnapot fel lehet fogni a...

A lábnapot fel lehet fogni a felsőtestes edzésekhez képest, mint pihenőnap?

Figyelt kérdés

áttérnék a heti 4napos edzésekre, de ezt csak úgy tudom megoldani jelenleg, hogy hétfő-kedd-szerda-csütörtök. 5napon akartam úgy, hogy 2nap után pihi, majd megint 2nap edzés, de pénteken nem tudom megoldani az edzést. (Lesz, hogy vasárnap már tudok kezdeni, akkor nem lesz gond, de ez ritkábban lesz csak).

Mit ajánlanátok?

Felosztás: mell-tricepsz , hát-bicepsz , váll-csuklya , láb

Ötleteket, javaslatokat szívesen veszek!

Előre is köszönöm!


2018. febr. 23. 09:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor mar push-pull-legezz.
2018. febr. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nincs varzsfelosztas, csak Volumen meg intenzitas, ahogy beosztod, ugy osztod be, mind1, csak kapja meg minden izom a kello terhelest egy x napos periodusban.

Heti 1 semmit nem csinalos napot azert erdemes berakni, mivel hiaba nem dolgozik a felsotest labnapon, a regeneralodas ugyanazon idegrendszeren belul tortenik, amit mas izmok hasznalataval stresszelsz, erdemes megadni a jaro pihenest a testnek, ha kemenyen edzesz.

2018. febr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!