Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha fenekre edzek es az a cel...

Ha fenekre edzek es az a cel hogy nagy es kerek legyen akkor eleg az 1200 kcals etrend?

Figyelt kérdés

16 vagyok, es edzeni jarok konditerembe, ott leginkabb fenekes gyakorlatokat csinalok, heti 3x-4x. De naponta 1200 kcalt szoktam bevinni (neha tullepem kicsit). Fog noni a fenekem ha ugy etkezem? De amugy feherjedus kajakat, pl csirke, pulyka, turo, mozarella stb. Meg proteinport is szedtem (vagyis edzes utan shaket csinaltam), de most elfogyott egy hete, szoval majd ujraveszem. Napi 5x etkezem, tk.kenyeret sonkaval, sajttal, reggelire tk.zabpelyhet, meg ugye novenyi tejet iszom.

Muszaj tomegnovelo etrend? Az nem jo ha dietazok megse kardiozom hanem erositek, mint irtam fenekre? Igy is lesz eredmeny? 163 cm/55kg



2018. febr. 27. 09:07
 1/9 BlodDrunk ***** válasza:

Ha nincs kcal plussz,nem fog növekedni az izom vagy csak rohadt lassan és kevés ideig,mert ugye várat semmiből nem lehet építeni.


Szóval az elején lehet diéta melett is izmosodni,de erre nem mindenki képes(genetika) illetve rövid ideig tart.


Szóval ha izmot akarsz felszedni,mindenképpen híznod is kell minimálisan,de ennek mértéke a lényeg,a tömegelés nem azt jelenti hogy dagadt leszel.

2018. febr. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Eleinte, legelején, lehet, hogy fog nőni. Kezdőknél előfordulhat, de növelni kell majd a kalórián, mert 1200 az szinte semmi. Én éhendöglök annyi mennyiségnél, ha nagyon extrém diétát csinálok, ott szoktam ennyit enni 90 kilómhoz, ebbe szinte csak fehérje fér bele, minimális zsírral és szinte 0 ch-val. Nálam. Én biztos 1500-1800-al próbálkoznék. Alap anyagcserés id olyan 1400-1600 között lehet, na, ha erre edzel, mászkálsz, mozogsz, akkor már is kell 1800-2000kcal, hogy pluszba legyél. De neked kell kitapasztalni. Mérleg és tükör.
2018. febr. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért azt se feledjük, hogy a genetika is határt fog szabni. HA olyan extra kerek, nagy segget akarunk, mint amit látunk a képeken jobb, ha tudjuk, hogy kokszolnak és implantátum is van bennük.
2018. febr. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oooo :( de akkor mit csinaljak ha le akarok fogyni, hogy vekonyabb legyek megis jo feneket szeretnek? Dietazzak még igy aztan kezdjem el novelni a kcalt? Olyan 50kg-ra le szeretnek fogyni:/
2018. febr. 27. 13:44
 5/9 A kérdező kommentje:
De amugy.. En teljesen elvagyok ezzel az 1200-zal. Nem eheztetem magam, ha ehes vagyok eszek, alt. 2-3orankent. Es ugye csirkebol 100-170grammot is szoktam, meg igazabol egyik etkezes utan se vagyok ehes.. Mennyi kcalt kene akkor ennem? Neha szoktam kicsit “csalni”, tegnap 1800 kcalt ettem, de csak mert anyum csinalt egy csomo kajat (athivott vendegeket) es ettem pulykat, edesburit mogyorovajjal. Meg ugye, elotte ettem a sajat kajamat.
2018. febr. 27. 13:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Próbáld akkor 1200 kalóriával. Idővel kiderül. Mérleget és a tükröt figyeld, illetve, hogy erősödsz-e a gyakorlatokban. Ki kell tapasztalni.
2018. febr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Okee koszonom
2018. febr. 27. 14:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Először szálkásíts le, ha szükség van rá, az nem tart sokáig s ha kezdő vagy, kis izom is jöhet. Utána viszont muszáj kalóriatöbbletben enned, ha izmosodni akarsz. Ez így működik, teljesen mindegy, hogy jóllakott vagy-e 1200 kcal mellett, az kvázi mindenkinek csak szálkásításra jó (van pár kivételes egyed, akik nem fogynak ennyivel edzés mellett, de az extrém dolog).
2018. febr. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Es mennyi kcalt kene ennem akkor, hogyha szeretnek jo feneket? Es kb hany kgt “hiznek” az izomtol, meg a tomegnovelo etrendtol?
2018. febr. 27. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!