Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mónika vagyok 157 cm 53 kg.2...

Mónika vagyok 157 cm 53 kg.2 éve heti négyszer járok edzőterembe  mindenem tökéletesen fejlődik kivéve a a popsim  külső és belső része  vastag a combom és a belső combom is csúnya! Mit rontok  el? Már rengeteg gyakorlatot kipróbáltam de nem javul!

Figyelt kérdés

2018. márc. 1. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Fenék: ha jól edzel, akkor genetika, de leírhatod, mit csinálsz rá és a profik akkor hátha tudnak valamit mondani rá.


Mi az, hogy csúnya és mitől vastag? Bár gondolom, az izmot nem bánnád. Nos, ha hájas, nyilván szálkásítani kell, kalóriadeficitben enni, különben nem vesztesz zsírt.

2018. márc. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ennyiből csak találgatni lehet.

de a 2 tippem-

1.depressziós vagy ezért látod magad csúnyának,vagy vastag lábúnak miközben nem vagy egyik sem.

2.valóban hájas a lábad,ez esetben meg diétázni kell ha zavar,ami azért ilyen súly mellett meglepő lenne.

2018. márc. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!