Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Pihenés után is fáj a vállam,...

Pihenés után is fáj a vállam, most mi legyen?

Figyelt kérdés
Igaz már elviselhetően fáj,de az edzés végére kb megőrülök annyira fáj. Kibírnám én így az edzéseket,csak az a kérdésem hogy valami sportkrém,esetleg izületvédő segítene rajta?
2018. márc. 5. 17:25
 1/7 Lazy Lover ***** válasza:
keress fel 1 dokit.....
2018. márc. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyen kimerítő információ mellett egy jó csontkovácsot tudok ajánlani.
2018. márc. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem fogok doktort felkeresni.
2018. márc. 5. 18:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem sok értelem van igy a kérdésnek, met csak annyit tudunk hogy fáj, de azt sosem fogjuk kitalálni miért.

Attól függ, hogy mit kéne csinálni vele, mert tudod nem a tünetet kéne eltüntetni hanem az azt kiváltó okot.

Ez olyan mint a fáradtság, nem koffeint kell nyomni ezerrel hanem alapból kipihentnek lenni. Neked is alapból egészséges váll kéne, lehet hogy csak az izületvédő kéne( sőt azt ajánlom ) de lehet hogy azontúl olyan károsodásod van, hogy csak a saját sirját ásod a válladnak, de egy orvos meg helyrepattintaná, és megmondaná hogy hozd 100%ba vissza.

De te tudod.

2018. márc. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vállnál érdemes a fájdalomra ráedzeni. Legalább hamarabb fekszel majd a kés alá egy brutál rotátorköpeny gyulladás miatt. Ilyen előrehaladott állapotban már nem igazán segít az ízületvédő, de szedj Arthro Guard-ot, esetleg jól kifőzött marhahúslevessel is próbálkozhatsz. A hiba, hogy ráedzettél. HA elkezd fájni, pihentessük. Olyankor még nem kell sokat kihagyni. Ha ráedzel, akkor már nem biztos, hogy a pihentetés megoldja és mehetsz hosszú pihenőre
2018. márc. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazad van utolsó,idióta voltam hogy ráedzettem. Most eddig csak 1hetet pihentem,de most megint 3hetet pihenek. ha nem múlik el go orvos..
2018. márc. 6. 13:56
 7/7 anonim ***** válasza:
A gyakorgyakorlatok szabalyos kivitelezese a kulcs.
2018. márc. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!