Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Erdemes osszerakni egy otthoni...

Erdemes osszerakni egy otthoni "konditermet"?

Figyelt kérdés
Használt dolgokbol PL jofogas.Illetve ebay-amazonrol rendelve,egesz olcso dolgok vannak ott.
2018. márc. 9. 07:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

7-es, ennyi baromságot régen olvastam. Ritka idióta vagy, de csak hogy lásd, kivel van dolgod, kifejtem.


__________________________

„Már nem azért de hagy egy normális kondigépet szeretnél venni (csigásgépek, bicikli, futopad) azoknak darabja 80-250 e“


Nem nagyon kell kondigép. Mi a f_szom szükség van pl. egy bicepszgépre, ami 150 kg, 8 csigával és 20 méter kábellel, amikor 20-30 kg szabadsúllyal is brutálisan meg lehet edzeni? Ne keresd a választ, mert ellenérvhez agy is kellene. A termekben található kondigépek 90%-át csak a kényelem indokolja, de te azért mész oda, hogy kényelmes legyen? A rudakba és tárcsákba kell belekapaszkodni, a csilli-villi vackokat én meghagyom a cicafiúknak, hogy látványos legyen a szelfi, mert 10-ből 9 izomhoz elég a szabadsúly.

__________________________

A másik; bicikli, futópad? Mivan?! 12 hónapból 3 hideg, a többinél ott a természet. A kieső téli időszakban meg lehet ezernyi otthoni, eszközmentes megoldás létezik arra, hogy szakadjon rólad a víz, de ezeket hagy ne soroljam már...

__________________________

A szaunát szintén ökörség volt megemlítened, az is csak egy metroszexuális fontoskodás. Biztos jót tesz, de én is itt vagyok 55-ös karral, szauna nélkül. A pólusaim köszönik, jól vannak...

__________________________

„honnan szerzel edzőtársat vagy valakit aki segít neked ha nagyobb súllyal dolgozol (majd ott all melletted muterod hogy lekapja rolad a 100kilokat?)“


...fárasztó vagy... Egyrészt ha keretben nyomsz fekve, ott letudod tenni akkor is, ha nem megy. Másrészt aki 100 kilókat emelget, az már nagyon jól tudja, hogy mi fog menni és mi nem, nem agyatlan módon fog begörcsölni. Harmadrészt nem kell szorítógyűrű és akkor le lehet csúsztatni a súlyt.


Máskor légyszi inkább ne írj egy betűt sem olyan kérdés alá, amihez segghülye vagy.

2018. márc. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
#11 Konkrétan tényleg a legfeleslegesebb dolgokat említette meg a srác.Szerintem max a vádli az amit nem lehet leedzeni annyira szabad súlyokkal és jó annál ha van gép,de a többire mind lehet.Ilyen hülyeségekbe fektetném be a pénzem, akkor lehet nem állna meg 1,5 millióból a vége.
2018. márc. 10. 14:36
 13/17 A kérdező kommentje:
Még a szolit lehet kihagyta, attól is jól lehet regenerálódni :D
2018. márc. 10. 14:41
 14/17 anonim ***** válasza:
Vádlizni is lehet gép nélkül tisztességesen.
2018. márc. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
XDD Valószínű otthonra fog a kérdező egy szaunát építeni! :DDDDD
2018. márc. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szolit*
2018. márc. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Igen, vádlizni is lehet gép nélkül. Állóvádlihoz elég egy ék alakú fadarab, amire ráállsz (hogy a sarkad mélyebben legyen a lábujjadnál, így jobban megfeszül az izom), nyakba veszel egy rudat mittudomén, 80 kilóval, aztán fel-le.


Ülőhöz szintén faék, valami merevet ráteszel a combjaidra (hogy ne szarj be, amikor ráhúzod a rudat a térdedre), meg kell 2 szék, vagy bármi, amire szünetben letudod rakni a rudat.


Kis ügyesség, leleményesség, gyakorlás és simán kivitelezhető.

2018. márc. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!