Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Olcsóbb otthon összehozni egy...

Olcsóbb otthon összehozni egy alapszintű "konditermet", mint folyamatosan terembe járni?

Figyelt kérdés
Egy viszonylag jó forma így is összehozható?(nem profi testépítő szemmel nézve)
2017. aug. 25. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
2-3 évi kondibérlet árából megvan, szóval megéri.
2017. aug. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Cortez70 ***** válasza:
100%
Lehet így is jó forma, ha van elég súlyod, eszközöd.
2017. aug. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az izmaid nem tudják, hogy otthon emelgeted a súlyokat, vagy a konditeremben. tehát ha tudod csinálni a gyakorlatokat, akkor ugyanúgy fejlődsz. sőt, nem kell alkalmazkodnod máshoz és csak magaddal tudsz foglalkozni. én is itthon edzek. igaz csak nemrég kezdtem, még nem nagyon látszik
2017. aug. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Fekvenyomás(döntött,egyenes),Guggolás,Elöl guggolás,Kitörés,bolgár guggolás,felhúzás,Döntött törzsű evezés, evezés egykezesekkel,invertált evezés,Vállból nyomás-oldalemelés és a többi vállgyakorlat, Bicepsz francia rúddal + egykezesekkel,tolódzkodás,gyűrűs gyakorlatok(pl: "chest fly") stb.


Ezekkel a gyakorlatokkal lehet kivitelezni egy esztétikus izomzatot?Szóljatok ha valamit kihagytam amit még alapszintű felszereléssel lehet csinálni.

2017. aug. 25. 14:08
 5/10 A kérdező kommentje:
Én is most kezdeném amúgy, de már majdnem megvan mindenem ami kell.
2017. aug. 25. 14:08
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Van aki otthon lustább, közösségben motiváltabb. Illetve ott esetleg kapsz szakmai segítséget, ami főleg az elején nem árt.
2017. aug. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Cortez70 ***** válasza:
100%
Ezekkel a gyakorlatokkal és jó etrenddel lehetsz jo formában.
2017. aug. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Előny: ingyen van, és a helyi konditermi áraktól függően 1-3 év alatt garantáltan behozza az árát.

Éjjel-nappal, hétköznap-hétvégén edzhetsz, ha hektikus a napod, akár megszakításokkal is. Amikor csak jól esik.

Ha 40 fok van, és akarsz, akár gatyára is vetkőzhetsz, megteheted.


Hátrány: ha nincs tükör a teremben nincs visszajelzés, ha valamilyen gyakorlatot nem szabályosan csinálsz (ezért érdemes feltenni)

Ha eleve hibásan végzel egy gyakorlatot, senki nem világosít fel.

Ha egyedül edzel, könnyebb ráunni, viszont, bár látszólag azt hinnéd, az emberek harapnak a potya edzési lehetőségre, valójában lehetetlen edzőtársat találni otthonra (homokosnak néznek miatta, ha megpróbálod)


Mindennel együtt szerintem jó választás az otthoni beruházás.

2017. aug. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2017. aug. 25. 21:48
 10/10 anonim ***** válasza:
8. Nekem volt edzőtársam itthon. Jó persze nem egy idegen.
2017. aug. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!