Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Heti 3 edzésre jól van szétosz...

Heti 3 edzésre jól van szétosztva?

Figyelt kérdés

1.: mell-bicepsz-alkar(tudom erre nem kéne, de én imádok rá edzeni)

2.: hát-tricepsz-váll

3.: comb-vádli-has

Köszi előre is!!



2018. márc. 11. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát én igazából 2 felé osztanám az edzést, de ha neked így a jó, akkor csináld.

Ha muszáj lenne ezt csinálni, akkor annyit változtatnék rajta, hogy a 2. napon a hát-tricepsz-váll napon megcserélném a vállat a tricepsszel.

Szóval hát-váll-tricepsz, én így csinálnám.

És még annyi, hogy nem felesleges, se a has edzés, se az alkar edzés. Kell rá edzeni, akárki akármit mond.

2018. márc. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Esetleg nézd meg az icf 5x5-t.
2018. márc. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 BlodDrunk ***** válasza:
100%

Vagy 4napos push-pull-legs vagy valami teljes testes tervet csinálj,naturálban heti 2x edz meg egy izmot vagy 3x persze sorozat számot oszd szét,értelmetlen osztottal edzeni.


1.Képtelen vagy annyi munkasorozatot egy edzésen megcsinálni,ha nem pinalegyezel.

2.A fehérjeszintézis 72óra után közelít a 0hoz.

szóval a mardék 4napba semmi nem törénik.

ez hosszabb távon rohatt sok ki esés.

2018. márc. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És eddz alkarra is! Ciki az, mikor hátgyakorlatoknál (+vállvonogatás csuklyára) az alkarod miatt nem bírsz növelni a súlyon, csak gurtnival, mert nem bírod megtartani a rudat.
2018. márc. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ!! :)
2018. márc. 11. 22:01
 6/6 Szergej55 ***** válasza:
Én sem javaslom az osztott edzéstervet, de egy kidolgozott program a sorozat- és ismétlésszámok mellett a használt súlyokat is tartalmazza, hiszen célunk ezek hétről hétre, hónapról hónapra növelése. E nélkül sosem fejlődsz rendes ütemben.
2018. márc. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!