Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Amióta áttértem a heti kettő...

Amióta áttértem a heti kettő osztott edzésre pihentebb nyugodtabb lettem vajon miért?

Figyelt kérdés
Eddig heti 3 volt igaz azok teljes testet edzések voltak és volt olyan is hogy edzés után este mikor elalváshoz készülödtem a fejem lüktetett. MINDENRE ODA FIGYELTEM! ÉTKEZÉS MINDEN! és mostanság áttértem a heti 2 re oszott ra és nem vagyok annyira nyúzott, pihentebb lettem. Mi lehet ennek az oka? Tényleg ilyen ez a testépítés ? ennyire fárasztó lenne a heti 4 amit javasolnának? Egy focitól nem vagyok másnapra hulla :S mit szóltok ehez?

2018. jan. 29. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Kipihented magad ennyi. Lehet neked sok a heti 4 edzés, valaki másnak meg kevés a kettő. A saját testedre kell hallgatni.
2018. jan. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy keményebb teljes testes edzés kinyírja idézőjelben az idegrendszert, és az idegszert nem a gyors regenerációjáról híres, nem mindenkinél. Ahogy az előttem szóló is mondtam, valakinek sok, egy adott mennyiség, valakinek meg kevés. Figyelj a tested reakcióira, és ahhoz 'finomhangold' az edzés tervezést (is).
2018. jan. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!