Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan veszitek rá magatokat...

Hogyan veszitek rá magatokat az edzésre, egy kemény munkanap után?

Figyelt kérdés
Hajnalban kelek 8-10 óra gyári meló után még intézkedek, este 6 fele lenne időm edzeni. Most fogytam 15 kilót, életmódváltással, de sokszor nincs kedvem/erőm elmenni edzeni, vagy itthon mozogni egy kicsit... Mostis 2 edzéselöttit ittam meg, de ahelyett, hogy mennék, ide írkálok...

2018. febr. 22. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

4 éve járok terembe, eddig tanultam, bár mellette is dolgoztam.

Fél éve 11 órát dolgozok heti 4 nap, ezeken a napokon megyek edzeni is 8 után szoktam a terembe érni.

Igazából elég arra gondolnom hogy még nem tudom elfogadni magam, pedig már sokan mondják hogy jól nézek ki, de mégis.

Ha ez nem válik be akkor általában az edzőtársam hív fel, olyankor közli hogy b,zi vagyok. Az motivál kicsit hogy ő még olyankor is bírja mikor én nem.

Néha volt olyan hogy a terem ajtaja előtt inkább a mekit választottam, de olyankor már tényleg fáradt,enervált,éhes.. szóval totál kész voltam.


Az motivál hogy el szeretném fogadni a testem.

Másrészt meg imádom a környezetet ami ott körbevesz.

2018. febr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Soha nem leszel elégedett.


Kérdésre válaszolva koffein,efi. ÉS nem is kell minden nap edzeni. Túledzés is lehet az oka.

2018. febr. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én leginkább sehogy (szerencsére nekem nem is kell), de azt a tapasztalatomat megoszthatom, hogy ha azon kezdek gondolkodni, hogy fáradt vagyok és van-e kedvem és hogyan vegyem rá magam, akkor megette a fene.

De ha bevezetem, hogy ezek az edzésnapok és kész, akkor nincs kérdés. Mint a munkahelyed: nem gondolkodsz, hogy van-e kedved, erőd, csak mész. Nekem innentől már könnyebb, elhatározni magam dolgokra nehéz, de a rendszeresség rengeteget segít.

Úgyhogy minimum menj edzeni, aztán ha tényleg nincs erőd ott sem, akkor elgondolkodhatsz, mit rontasz el és mivel lehetne rajta segíteni.

2018. febr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=KDFpdlYUJvk


https://www.youtube.com/watch?v=YsnAIM0vvO4


You forgot why you started all you think about is what's in front of you right now.

All you could think about is that next grueling step that next terrible workout that next day at work that you just can't fucking stand anymore and you forget the purpose of why you started.

Anytime you go out your comfort zone you're going to go throught frustation...

(jobb átélésért nézd meg a videókat)


Én nem iszok edzés előttiket. És mielőtt valaki elítélne, hogy ilyeneket nézni minden edzés előtt. Ezzel nem ez volt a célom, nyilván nem néz senki sem minden edzés előtt 3 motivációs videót.

De alkalmanként egy ilyen 5-10 perces videó úgy meghozza a kedvem, hogy csak.. Szóval az ilyen videók jól esnek, felpörgetnek.

Ha fáradt vagy, vagy kedvtelen vagy akármi, az ilyenek megtudják hozni a kedvet, legalábbis szerintem..

2018. febr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben minél letisztultabb edzésre törekednék, az se baj, ha egy edzésen csak egy gyakorlat van (vagy egy esetleg még valami kis pumpálás utána, esetleg törzs, az sosem árt). Na meg csinálnék egy otthoni edzőtermet. Nem tudom erre van-e lehetőséged, de azzal is lehet időt spórolni, és az segít valamennyit.
2018. febr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!