Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Létezik, hogy ennyi szénhidrát...

Létezik, hogy ennyi szénhidráttól nem fogyok?

Figyelt kérdés
2g ch/ttkg eszek, és nem fogyok.
2018. márc. 13. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
En 2 grammal kezdtem es nem kezdtem el fogyni. Lementem 1.5 grammra es akkor sem tortent semmi. Most 1gramm szenhidratot eszek es ugy tunik igy jo lesz.
2018. márc. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmi közbe a szénhidrátnat hozzá. Lehet az 5g/testkilógramm. Kalóriát vidd lentebb
2018. márc. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2000 kalorian vagyok es 88 kilo vagyok
2018. márc. 13. 13:29
 4/9 anonim ***** válasza:

2000 kalórián???

én 90 kg vagyok és csak úgy fogyok ha neki állok, és 1000 kcal alá megyek. 1000 nél 1200 nél sem fogyok. csak olyan 800 körül, és napi sport. hiaba mondjak a baromsagot, h enni kell. nekem csak úgy megy le ha alig eszem.ha nekikezdek 3 het alatt lemegy 15 kg. reggel kave .utana 14 kor eszem csirke zöldkötettel, vacsira ugyanez. ennyi.

2018. márc. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó troll. Kérdező akkor meg várj. Nem 1nap alatt fog lemenni a háj.
2018. márc. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez birom sokakban, hogy azt gondoljak, a szenhidraton all a dieta. Kaloria a lenyeg.
2018. márc. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én napi 30 grammal sem fogytam, amíg nem voltam kalóriadeficitben, de ezt természetesnek vettem.

Nem a szénhidráton múlik a fogyás.


Nem mindenki fogy 2000 kcallal, hiába viszonylag nagy súlyú. Vannak inaktív, izomgyenge, lassú anyagcseréjű emberek is. Igen extrém esetben tényleg előfordul az is, amit a trollnak nevezett hozzászóló írt, bár hogy a test hogyan tud szinte a semmiből meglenni, azt fel nem fogom. De túl sok megbízhatónak, őszintének tűnő embertől hallottam már ilyesmit.


De 2000 kcalos kalóriaigény még nem extrém kevés 88 kilósaknál. Én ugyan kevésnek találom, az is, de előfordul az ilyesmi.

2018. márc. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem feltetlenul hazudik. Nekem sem akart beindulni a fogyas, pedig mar nevetsegesen alacsony kalorian voltam. Ilyenkor az van, hogy nagyon belassitjuk az anyagcserenket az indokolatlanul alacsony kaloriaval es edzeni sem tudunk olyan intenzivent.


Feljebb vittem a kaloriat, sokkal kemenyebben tudtam edzeni, es beiundult a fogyas.

2018. márc. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem olyan 1,5-1,75 körül szokott megindulni, az a fajta srác vagyok aki kevés szémhidráttal is dobja magára az izmot, közepes mennyiségtől már zsírosodom.


Ha csökkentés után sem akar beindulni, növelheted picit a napi energiafelhasználásod (most hogy ezt pl kicsi gyaloglással vagy zsírégetővel teszed az a te döntésed), vagy kipróbálhatod az időszakos böjtölést (intermittent fasting, sok anyag van róla neten), esetleg játszhatsz a szénhidráttal: pihenőnapon nagyon keveset fogyasztasz, edzésnapokon többet, úgy számold ki, hogy az egy heti szumma azonos legyen a mostanival.

2018. márc. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!