Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Küzdősporthoz milyen táplálékk...

Küzdősporthoz milyen táplálékkiegészítőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elsősorban minimális izmot szeretnék felvenni és több energiát nyerni az edzésekre. Lány vagyok, nem vagyok se kövér, se túlsúlyos, pont ideális az arány (56kg - 169cm). Nos én heti szinten egyelőre 2x thai boxolok. Pluszba még ott az iskola, kemény tesink van a szak miatt. Nézegettem az Everlast-tól fehérjéket direkt ezekre a célokra, valamint a Fighter fehérjéket is olvasgattam, de döntésképtelen vagyok. Természetesen tudom, hogy ez sem a legegészségesebb dolog, de mindenhogyan próbáltam már izmot felszedni, kisebb nagyobb sikerrel. Valakinek van valami tapasztalata vagy bármi hozzáfűznivalója?


Előre is köszönöm. :)



2018. márc. 15. 08:24
 1/6 anonim válasza:
A fehérje felesleges ha megvan minden rendes kajából ha nincs meg, akkor mehet a fehérje például nézz körül a gymbeam oldalán vagy myprotein ezek nem olyan drágák. Meg maxiumum vitamin más nem kell,de ezeket rendes kajából is be tudod vinni.
2018. márc. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmilyen.Lol..Fighter fehérje?Mintha egy küzdősportolónak más fehérjére lenne szüksége,mint másnak.Ezek csak tápkiegek,ugyan úgy be lehet vinni szilárd kajából.Annak érdemes innia,akinek nincs étvágya vagy ideje enni,így be tudja vinni a kcalt,ha megiszik egy ilyen turmixot
2018. márc. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

természetesen tudod?

amíg nem tudod hogy mik ezek és mire valóak addig ne vegyél semmi ilyesmit.

amúgy ott van a nevében-táplálék kiegészítő.

vagyis ha van egy étrended,ami egyértelmű,hogy nincs,akkor azt kiegészíthetik ha kell.

izomfelszedéshez kellene neked egy enyhén kalória pluszban lévő étrend hogy legyen miből fejlődni és heti 3x konditeremben egy teljes test átmozgató edzésterv,hogy megkapják az izmok a fejlődéshez kellő stimulust.

2018. márc. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nem kondizok, most mondtam el. Bocsi, de nekem nem jött be, maradok a thai boxnál. Olvasgattam utána es sokan így csinálják. Nem tudok étrendet csinálni, mert semmi időm, persze ez nem kifogásnak szólt, de tényleg így van, egyelőre még csomagolni nem tudok magamnak x napokra. :) De azért köszi a kedves válaszodat. 🤦🤦🤷🤷
2018. márc. 16. 08:22
 5/6 A kérdező kommentje:
*most mondtam el utoljára.
2018. márc. 16. 08:22
 6/6 palilaci ***** válasza:

Nem tudom miert emelted ki a kerdest, mert Korbács leirt mindent amit tudnod kell.

Kiegeszitenem annyival, hogy nem muszaj kondiznod, ha csinaltok normalis koredzeseket thai boxon novekvo terhelessel, akkor egy kcal plusszos es sok feherjet tartalmazo etrend mellett johet fel egy kis izom.

Ezek a fighter feherjek meg hulyesegek. Tuti dragabbak mint egy "sima" feherjekeszitmeny, aztan semmivel sem "tud" tobbet.

MHN whey pro, Myprotein Whey, Protein.buzz whey

Ezek jo ar-ertek aranyban vannak. Amit szerezz be, az egy multivitamin+omega 3 es kalcium-magnezium (a magnezium ne oxidos kotesben legyen mert nem jol hasznosul).

2018. márc. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!