Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha csak kicsit szeretnék...

Ha csak kicsit szeretnék izmosodni akkor is csak hús, túró, hal, a kötelező kaja napi 5-6 alkalommal?

Figyelt kérdés
1-1 nap kihagyhatnám a feherje bevitelt?

2018. márc. 17. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:

nem.

elég a hús és a tojás is és elég 3 felé osztani,ha kényelmesebb mint a 4-5 kajálás.

2018. márc. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell napi 5-6 alkalommal enni, és nem kötelező minden étkezéshez fehérjét fogyasztani. Az viszont fontos, hogy összességében meglegyen egy nap a megfelelő mennyiségű fehérje. Persze itt is inkább több nap átlaga számít, de egy bizonyos értéknek (1g/tskg) semmiképp nem érdemes alámenni. Nyilván nem esik le reggelre az izom rólad, ha alkalmanként nincs meg a megfelelő bevitel, de túl gyakran nem optimális.
2018. márc. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha sosem eszed ezeket és sokkal kevesebbszer eszel, akkor is prímán fejlődhetsz... Más jó fehérjeforrások is léteznek. Nagyritkán egy nap kihagyás nem akkora vész, de azért jobb, ha nem teszed (hacsak nem böjtölsz egészségügyi vagy lelki okokból, mert ahhoz is jogod van), nem is értem, miért ne ennél fehérjét? Vagy csak én szeretem őket? :) Nem hiszem.


Mivel nem akarsz abszolút optimálisan maxra izmosodni, határozottan jobban belefér a kicsit kisebb fehérjére fókuszálás, de azért az élethez kell ez a makrotápanyag, nincs mese. Szóval ne nagyon rontsd el, csak nem kell parázni, ha néha kevesebb megy és mondjuk sosincs meg a 2g/nettó ttkg, a legtöbb ember úgysem hasznosít ennyit, csak lehet, hogy mégis és ez egy biztos mennyiség, ha semmit nem akarunk a véletlenre bízni.

2018. márc. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!