Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehetne lapos hasam?

Hogyan lehetne lapos hasam?

Figyelt kérdés

Nyarra lapos hasat szeretnek

14/l 157cm 43 kg, hasam 67cm korulfogva.

Mivel lehetne? Azon kivul, hogy dietazom?

Irnatok gyakorlatokat es hogy mibol mennyit kellene naponta?


2018. márc. 18. 11:57
 1/4 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam, hogy inkabb alul jobban. Felul egey kicsi aztan van egy (szo szerint) valasztovonal es nagyobb lesz.

Az alakomtol meg, sokan dicsertek, hogy milyen jo alakom van, de szerintem csak hatulrol. Elol sem latszik amikor polo van rajtam, de ha felveszek egy sporttopot akkor igen, hogy van a sport top es alatta nagyobb a borom/hasam.

2018. márc. 18. 12:14
 2/4 anonim ***** válasza:
Hova a szent szarba akarsz fogyni 14 évesen 43kg-osan?
2018. márc. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak lapos hasat szeretnék
2018. márc. 18. 14:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Amúgy csak én unom ezeket a "Nyárra lehet lapos hasam?" Kérdéseket? Ha beírod a keresőbe szószerint ebben a sorrendben legalább 10 van.

De a kérdésre válaszolva nem márciusban kéne bepánikolni és "gyosr módszereket" keresni.

Kezdj el edzeni és azt vedd komolyan. Ne fogyni akarj hanem izmosodj inkább mert 43 kg az tényleg semmi. Nézz egy f@$za étrendet amivel tartani tudod ezt a súlyt talán alá is mehetsz kicsivel.


Ui. Érdekes én három éve edzek heti 5x és futok mellé 3x és egy tavasszal sem pánikoltam hogy mi lesz a nyári alakkal mert mindig kocka hasam van...és bocsi, hogy rajtad töltöm ki de tényleg idegesítő hogy ennyi ember lusta 2 szót beírni a keresőbe.

2018. márc. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!