Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Heti 6 edzéses terv?

Sivatagi1996 kérdése:

Heti 6 edzéses terv?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18/F vagyok 175 magas 60kiló, elég száraz és szálkás, figyelek a kajámra és tömegelni szeretnék. Egy hónapja kezdtem el terembe járni, heti 6x, és látok jelentős változásokat magamon és az erőnlétemen.

Szeretnék viszont egy kis rendszert belevinni az edzéseimbe, ezért egy tervet állítanék össze amibe a 7 napot felosztanám, hogy a héten minden izomcsoportot 2x megdolgozzak (mell,hát,kar) kivéve a láb és váll abból heti 1, de intenzívebb (de pl. egy láb-has összevonás nekem belefér).

Ebben szeretnék segítséget kérni, hogy hogyan állítsam össze a napjaim, nyílván egy bicepsz-mell nap elégnagy baromság, vagy ha épp egymás után van két mellnap, egyébként meg egyhetes szünetek.


Köszönöm a segítséget :)



2018. márc. 18. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem szólok bele... így csak leírok egy javallatot.

antagonistákat rakj egymás mellé, tehát mell/hát, bic/tric, majd jöhet egy láb, majd megint egy mell/hát, bic/tric és végül egy váll. Viszont vigyázz, ne legyen sorozat, gyakorlat gazdag egy-egy edzés, mert hamar túledzés lehet a vége.

2018. márc. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lazy Lover ***** válasza:
Minek annyi? Ha többet edzel nem leszel izmosabb..
2018. márc. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Heti 3 nap elég.
2018. márc. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!