Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy komoly szteroid kúra...

Egy komoly szteroid kúra mellett (750mg teszto 300ml szuris metha és 50mg stana naponta) nem edzhetem túl magam ha heti 2x edzek egy izom csoportot?

Figyelt kérdés

2018. febr. 14. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Most hogy van pontosan? Mert nem vágom. Írsz mg-ot is meg ml-t is. Heti 750mg ena és 300mg metha plusz napi 50mg stana?
2018. febr. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja és milyen hosszú a kúra?
2018. febr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bocs elírtam 300mg. 300milibe megmurdelnek de jobb esetben is nagyobb lenne a seggem mint nocki minajnak és a kardashianoknak együtt. Amúgy 12hetes kúra . A lényeges kérdés hogy egy erősebb kúra alatt tuledzes lenne a heti 2, kar , láb , csöcs , hát , vall. Vádlott hasat nem írok mert tudom azok nem okoznak ilyesmi problemat
2018. febr. 14. 16:47
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem lenne túl edzés. Én 3 napos bontott felosztasba lennek 1 nap pihenővel ha szuriznék.
2018. febr. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem lenne tuledzes, de ertelme sincs sok. Ha jo az edzesed, es a gyakorlatkivitelezesed, akkor szurival is 2-3-4 napig lesz izomlazad is, tehat megegy edzes nem fer bele. Tapsztalatbol mondom, az elsonel en is ezt csinaltam, aztan a masodik edzes mar mindig lenyegesen szarabb volt.

A kevesebb neha tobb. Inkabb minden edzest rakj oda 110%-on.

2018. febr. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igya van ahogy utolso irja.Evekig edzettem szetkozolva volt h napi 2 de az az igazi elmebeteg polobol kilo viz csavaros edzesek ilyen branch warren johnie jackson fele.es most h ehhez kepest lenyegesen kevesebbet edzek legalab50-60%al sokkal nagyobb vagyok.Eddig el se tudtam kepzelni h pl 3napig ne menjek edzeni az elmult majdbem 10evben.Es mostanaban volt h2-3de elozo heten volt a csucs 4napot kihagytam.Mondom ez vilagvege.ES NEM!!sulyba nottem es meretben is.Bar ez alkat kerdese is.En nagyon eros ekto voltam,nekik alapbol jobb a tobb piheno.Amugy meg en is methaval nyomtam ezeket vegig csak nem 300mg vel hanem a jo kis genessies szuris 100mg/mlsbol vagy heti6-7et tologattam.Teszto az meg alap.a szemes stana meg sztem folosleges melle.nagy fa sz sag.penzkidobas.tuti szar lesz,es amugyis egy fing kox.inkabb masteront tennek mellé,az se vmi erős de jobban jarnal vele sztem
2018. febr. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
heti 200mg teszto bőven elég
2018. máj. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Heti 300 mg-ot ajánlók! Az a hatásos adag,De nagyón vigyázz az adagolásra mert könnyen próbléma lehet belöle.Nézd meg youtube-on.Szuperemberek!
2019. febr. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ötödik válaszoló)Méretben és súlyban.Ezt hógy érted? Magasabb lettél?
2019. febr. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A kokszról annyit hogy,Egy életre tönkre tették az életemet! Azért is iróm hogy ha lehet ne is használd.Nincs az az,Izom ami megéri,És ugy góndolóm hogy a világon semmi nem éri meg hogy egy életre tönkre tedd magad! Vissza fórditanám az időt ha lehetne de sajnós nem lehet! Minek csinálod ugyis csak addig vagy nagy,Ameddig használod! Utána leeresztesz mindt egy Lufi. Túdom több mindt három évet használtam! És rengeteg negativ mellékhatásai vannak!
2019. febr. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!