Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tuledzettseg? Heti 4 sulyzos...

Tuledzettseg? Heti 4 sulyzos edzest csinalok, es rosszul erzem magam. Szerintem tul intenziv az edzes es tul sok?

Figyelt kérdés

Vashianyom van amit kezelek de nem sok eredmennyel. Edzovel edzek heti 4 iszonyat kemeny baromi intenziv sulyzos edzest, az edzesek vegen ajulasszeru erzesem van kozbe hanyingerem szedules rosszullet de csak folytazni kell.

Tudom az igazan kemeny labazaskor van szedules stb de ez mas.

Edzes napon halalosan kimerult, mar mar depressziosan enervalt es letort, faj a fejem szedulok szur a szivem. Annyira intenziven beporgok az edzesen h egesz ejjel alig alszom, tiszta ingerult vagyok es masnap ujra edzes.

A kardio is matha intenziv azt is megkoveteli.

Szoval most kipurcantam.

A drasztisan intenziv edzes okozhat tuledzest?

Inkabb lazabban kene edzeni ugye?


2018. márc. 27. 19:49
 1/4 Lazy Lover ***** válasza:
Keress fel 1 dokit ez nem normális
2018. márc. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenkepp igy erdemes edzeni hogy jol essen kulonben nem fog sokaig kitartani a lelkesedes, gondolom tulsulyos vagy, en a helyedben edzot valtanek.
2018. márc. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az edzőt rögtön dobnám, vazz, nem alszol és szúr a szived??? Ennyit nem érhet a forma, amúgyis, ahhoz alap a megfelelő pihenés. Orvoshoz is érdemes lehet elmenni, de ha nem csapod szét magad, lehet, hogy megoldódik a dolog...?


Nehéz értelmezni, hogy brutál és laza. Normálisan, megfelelő terheléssel kell edzeni, akármi is neked az, de amit írsz, az nem lehet jó.

2018. márc. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mar nem vagyok tulsulyos, lefogytam most format epitunk.

Voltam dokinal aki kozolte h tuledzes ..

Pihenest es lazabb edzest javasolt

Ott hagytam az edzot.

2018. márc. 28. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!