Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Túleddzettem magam? :/ Sos

Túleddzettem magam? :/ Sos

Figyelt kérdés

Kb fél éve edzek, pár hónapig 1tervet követtem (amin már változtattam) na de az heti 6 súlyzós edzés volt és ugye 1nap pihenővel. 15éves fiú 60kg 175cm

!!!!Itthon edzek!!! Mell edzésem : fekvőtámasz ism:50 +8kg a hátamon

Egyenes padon tárogatás 3x12

Ferde padon tárogatás3x12

tolodzkodás 4 ameddig bírom


Egy ideje azt vettem észre hogy nem fejlődök, tehát úgy nézek ki mint hónapokkal ezelott, eleg sz/r érzés mert tényleg próbálom mindig a maximumot kihozni magamból. A karomon vettem észre először hogy nincs minden rendben, mérőszalagal mérem folyamatosan és nem láttam volna hogy az utóbbi időben változott volna valamit, amit még olvastam túledzettségel kapcsolatban: kedvtelenség,motiválatlanság,ellaposodott izmok,ingerlékenység és van még pár, na amiket itt felsoroltam az mind aktív nálam. Alszok eleget , kajám rendben, már 1 hete pihenek szerdán szeretnék újra nekiállni heti 4edzéssel .kb ennyi. Elnézés ha hülyén fogalmaztam pár helyen, és köszi ha elolvastad szép napot!



2018. jan. 29. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
A pihenes jo otlet volt. En magamrol tudom, hogy ha mar alig varod hogy vegre ujra edzel, akkor ok, ha meg mindig ugyanugy sz#rul erzed magad, motivalatlan vagy, akkor meg 2-3 napot pihenj. Szedj sok c vitamint es egyel rendesen.
2018. jan. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen. Ez a heti 4 sokkal eredményesebb lesz, a heti 6 túl sok volt, a regenerálódási idő hiánya okozhatta, hogy abbamaradt a haladás. Sok sikert a továbbiakban is! :)
2018. jan. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem. És Köszönöm!😇 Jó volt olvasni ezeket a válaszokat,ment a zöld kéz!!:)2x
2018. jan. 29. 22:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Jo alap az otthoni edzes de latvanyos eredmenyek nem fognak szuletni, de az alapok legalabb megvannak utana irany a terem! Heti 6 sok meg otthon is 4-5 eleg lesz
2018. jan. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kezdőnek teljesen felesleges az 5-6 edzésnap, mert így lehet járni.


Kathi Béla mesélte egyszer, hogy mikor fiatalon haverral elkezdtek edzeni, brutál sokat guggoltak, MINDEN NAP kétszer, és bukásig. De eljött az idő mikor nem tudtak fejlődni, elment az erő, szarul voltak egésznap. Úgy gondolták hagyják a francba, kihagytak vagy 1,5-2 hetet. És láss csodát, utána ment a csúcs és jobban ment mint előtte.

2018. jan. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez bíztató!;) Remélem nekem is jobban fog menni!;)
2018. jan. 30. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!