Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megakadtam a fejlődésben....

Megakadtam a fejlődésben. Tudnátok segiteni?

Figyelt kérdés

Saját testsúlyos gyakorlatoknál már pár hete ugyanazon a szinten tartok. Pl fekvőtámaszt nagyjából 1,5-2 hét alatt

feltornásztam 0-ról 10-re de nem is tudok ennél többet csinálni és nem tudom miért, ez igaz tolodzkodásra is ahol 5-nél ragadtam le. Húzódzkodni is jó lenne majd nyárig de ha igy haladok nem biztos hogy megélem. Különösebb értendet nem követek, sem a kalóriákat sem a makrókat nem számolom de igyekszem változatosan enni és mindig valami olyasmit amiben fehérje is van. Valaki tudja, hogy ennek mi lehet az oka és mit lehetne kezdeni vele?


2018. márc. 30. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Céltudatossá kéne tenni a kajálást, számolod a kalóriákat, esetleg elosztod rendesen a makrókat, súlyt nem írtál, és nemet.

de a fehérjét, ha naturál vagy 110-140g között belőni és a többit ehhez viszonyítani.

2018. márc. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Tudom hogy számolnom kéne de mivel nem egyedül élek és nem én veszem magamnak az ennivalót erre nem nagyon van lehetőségem.

Ha viszonyításban ez segit akkor legutóbb 179cm-nek és 76 kilónak mértek

2018. márc. 30. 21:59
 3/9 anonim ***** válasza:

a fehérje nagyjából akkor jó is a 140g környékén, a ch-t zsír meg ugye a napi aktivitáshoz mérten alakítanám.

zsír kb 50g körül.

2018. márc. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem ezzel van a probléma, lehet hogy az étrendemen kéne változtatnon, de a makró és kalóriaszügségletet énis ki tudom számolni, de ugye nem követhetek ilyesmit meg le se tudom mérni.
2018. márc. 30. 22:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi az edzésterved?
2018. márc. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Külön edzéstervet nem követek, leginkább az alap gyakorlatok fekvőtámasz, tolódzkodás, hasprés, gugolás, kitörés ilyenek... 3-4-szer annyi amennyi megy
2018. márc. 31. 09:52
 7/9 anonim ***** válasza:

Leírom h én mit edzek és hogy fejlődok hónapról hónapra elég jól, ha mell edzés van 150 gyakorlat alatt roszul érzem magam mikor olyan szinten voltam mint most te akkor meg addig tartottam szünetet amíg nem sikerült újra a fekvő pl vagyis volt olyan h fél órás pihi és utána lenyomtam 2 fekvot és úgy értem el a napi 100at


És nyugi én 27 tolodzkodas nal ragadtam le de edzesnel 14 ez csinalok, ha bukasig mesz sokkal rosszabbul fejlődsz bukás : mikor max ot csinálsz mindenből és sokkal fáradtabb leszel akár sokkal kevesebb munkával

2018. márc. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A lényeget kihagytam azért van fejlődésen mert figyelek a kajara plusz keményen edzek
2018. márc. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De ha nem a maxig megyek azzal amit tudok csinálni akkor honnan tudjam mi a max ami aktuálisan megy és honnan lehet növelni az ismétlésszámot?
2018. márc. 31. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!