Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van az hogy a mérleg...

Miért van az hogy a mérleg azt mutatja hogy nem fogytam semmit?

Figyelt kérdés
Elkezdtem edzeni egy másfél hónapja és látom a változást magamon hogy fogytam a combomból meg a derekamból picit de viszont a súlyom ugyanannyi. Ez miért van?
2018. ápr. 1. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert kozben izom is jott fel.
2018. ápr. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És mit szeretnél?
2018. ápr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Leadni a fölösleget ami kb 9 kg és jobb formásabb alakot. A legjobban combra derékra hízok. Kondiba járok heti 3x. Futás bicikli kardio meg kar láb hát edzést csinálok. De viszont a futást nem bírom pár percnél tovább igy azt felváltva csinálom a gyors gyaloglással. Az mindig nagyon megizzaszt
2018. ápr. 1. 14:05
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Ha fogyni akarsz, ahhoz kalóriahiányos állapot kell. Ha jelenleg nem fogysz, akkor csökkentened kell az elfogyasztott étel mennyiségét.
2018. ápr. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy fogysz de kozben jon fel izom is mivel a kezdoknel egyszerre van szalkasitas es izomepites
2018. ápr. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért van az, hogy mindenki, még az is, aki látja a változást, a mérlegen pörög? Főleg egy kezdő, aki amúgy is jobban izmosodik az elején még kalóriadeficitben is. Zárd el a mérleget és maximum havi 1x állj rá, ha jársz terembe, ott se használd! Vegyél egy centit, meg egy olyat, ami a linken van, és azokkal mérj.


[link]

2018. ápr. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2018. ápr. 1. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!