Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megállt a mérleg, talán még...

Megállt a mérleg, talán még egy kicsit fogytam is. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

3 hete stagnálok, ma viszont már kevesebbet is mutatott 1 kilóval.

(tömegelés közben vagyok)


A fehérje megvan, a ch is, de a zsír nagyon alacsony nem tudok én ilyen halolajat meg omega3 kapszulát meg lenmagizét venni. A telítetteket(tojás sárgája) pedig minimálisra próbálom szorítani. Kb annyi meg be nálam egész nap, amennyi a zabban, húsban, sovány sajtban, túróban van, napi kb. 15 max 20g (ezek telítettek).


Ha szeretnék tovább haladni a fejlődésben akkor a ch-t emeljem vagy a zsírt vigyem feljebb? Ha igen mennyivel, és jó lesz telítettből is? Mert nem tudok én mindig ilyen kapszulákat meg lenbigyókat venni.



2013. nov. 24. 20:12
 1/1 Fall Oszkar ***** válasza:
A lenmagolajat megveheted a rendes kereskedelmi üzletekben is, de ajánlanék több ch-t hiszen ahogy a súlyt úgy a kaja mennyiségét is emelni kell tömegnöveléskor!
2013. nov. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!